+420 283 933 452
FASÁDY dřevěné

FASÁDY dřevěné

Dřevo na fasádě otevírá kreativní možnosti ztvárnění domů, které lze s jinými materiály realizovat jen těžko. Dřevo má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti a stavby se dřevem přináší úspory energie.

Ať si zvolíte smrk, modřín nebo červený cedr, naše nabídka fasádních profilů Vás překvapí svou šíří a rozmanitostí.

Fasádní profily

Fasádní profily

Jehličnaté i exotické dřeviny v mnoha profilech.

Dřevo je přírodní surovina, obnovitelná, plně recyklovatelná a při rozumném hospodaření v podstatě nevyčerpatelná. Dřevo má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Vykazuje menší vodivost tepla a výrazně vyšší akumulaci tepla.

Stavba tedy velmi rychle reaguje na potřebu tepla i při použití malých výkonů pro vytápění. To přináší úspory energie a provozních nákladů stavby.

Více informací
Fasádní profily s povrchovou úpravou

Fasádní profily s povrchovou úpravou

Dodáme Vám fasádní profily ze dřeva kompletně hotové s finální povrchovou úpravou vysoce kvalitními Osmo ochrannými oleji, které proniknou do dřeva a chrání ho před vlhkostí, napadením škůdci a znečištěním. Profily  s Osmo ochrannou olejovou lazurou nabízí optiku dřeva u které prosvítá kresba žilek a fládrování dřeva. Profily s ochranou Osmo Selskou barvou jsou vysoce rezistentní a Selská barva činí dřevo zvláště odolné. Nátěr s otevřenými póry je krycí, ale fládrování přesto znatelné. Dřevo může dýchat.

Více informací
Podkladní hranoly

Podkladní hranoly

Spodní konstrukce je Alfa & Omega pro perfektní funkčnost fasády.
Bez perfektní spodní konstrukce se na Vaší fasádě rychle objeví vady. Fasáda totiž působí jako celek.
Pro podkladní konstrukci ze dřeva má být kvůli rovnoměrnému nabobtnáni a smršťovaní použito pouze dřevo stejné nebo podobné hustoty jako Vaše fasádní dřevo.

Více informací
Spojovací a připevňovací prostředky

Spojovací a připevňovací prostředky

Volba oceli na šrouby a vruty podle jejich odolnosti hraje zásadní roli. Jaké dřevo budete připevňovat ? Jedná se o jehličnaté nebo exotické dřevo ? Je bohaté na třísloviny ? Jaké má dřevo tvrdost, hustotu a jaké rozměrové změny vykazuje při sesychání v radiálním a tangenciálním směru ?

Na tom všem záleží, když volíte správný výběr oceli na šrouby a vruty pro Vaše fasádní dřevo.

Více informací

Dřevěné fasády REAL FACADE

Dřevo je přírodní surovina, obnovitelná, plně recyklovatelná a při rozumném hospodaření v podstatě nevyčerpatelná. Dřevo má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Vykazuje menší vodivost tepla a výrazně vyšší akumulaci tepla. Stavba tedy velmi rychle reaguje na potřebu tepla i při použití malých výkonů pro vytápění. To přináší úspory energie a provozních nákladů stavby.

Dřevěné fasády REAL FACADE jako přírodní materiál otevírá kreativní a technické možnosti, které lze s jinými materiály realizovat jen těžko.

Fasády ze dřeva REAL FACADE pochází od prověřených seriózních a kvalitních dodavatelů jak z České Republiky, Ruska, Německa, Kanady, Brazílie, Indonesie a dalších zemí. Nabídku fasádních profilů ze dřeva tvoří ucelený program dřevin a profilů vhodných pro obložení fasád. Značka REAL FACADE tedy nabízí dřeviny na obložení fasád jak z jehličnatých dřevin tak z exotických dřevin. Jehličnany zastupuje dřevo modřín sibiřský, modřín slezský, thermo dřevo borovice, červený cedr, borovice stepní, smrk severský a smrk z tuzemské produkce. Exotické dřevo pro obložení fasád nabízíme v dřevině dark red meranti.

Reference

Právě v akci

Videoprezentace

Zásady pro montáž dřevěných fasádních profilů

Povrchová úprava fasádního dřeva a následná údržba

On-line katalogy

Rychlý přehled dřevin, základních parametrů a cen

Spojovací prostředky pro stavění teras a fasád ze dřeva

Real Facade je značka kvality

ZÁZEMÍ FIRMY