+420 283 933 452

Jak se k nám dostanete pomocí MHD či automobilu

Jak se k nám dostanete pomocí MHD?

Ze stanice metra Palmovka nebo Hloubětín (žlutá; trasa B) jeďte tramvají č. 25 nebo 8 na zastávku Podkovářská.

Ve směru od Palmovky (z centra) jděte po směru jízdy cca 100 m k areálu Au-mex.

Ve směru od Hloubětína (do centra) přejděte ulici a dejte se zpět cca 100 m k areálu Au-mex
- budova je označena ze všech příjezdových stran.

Jak se k nám dostanete automobilem?

Parkování ZDARMA přímo v areálu Au-mex - vjezd na parkoviště druhou branou (vždy otevřena).

Od Mladé Boleslavi

Z dálnice sjedete na Černý Most a pokračujte stále rovně směr Hloubětín(Centrum) až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Hradce Králové

Z Hradecké dálnice odbočíte na centrum a přes Černý most pokračujte směr Hloubětín (centrum) až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Brna

Pojedete po dálnici D1, v Praze odbočíte na Jižní spojku, je důležité sledovat směr Teplice. U EUROPARKU odbočte směr Teplice, dostanete se na Průmyslovou ulici a po ní pojedete dále po městském okruhu až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“. Zde se dáte doleva a až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Plzně a Karlových Varů

Pojedete přes Barrandovský most a najedete na Jižní spojku, je důležité sledovat směr Teplice.
U EUROPARKU odbočte směr Teplice, dostanete se na Průmyslovou ulici a po ní pojedete dále až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Teplic

Z R10 odbočíte na na městský okruh směr Brno a okolo Letňan a Proseka sjedete dolů z kopce. Pod kopcem pojedete na první křižovatce rovně a na další světelné křižovatce (Kbelská) se dáte doprava a až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Mapa prostor firmy AU-MEX spol s r.o.

 

 QR kód mapy prostoru firmy AU-MEX spol s.r.o.

   

ZÁZEMÍ FIRMY