+420 283 933 452
PODLAHY dřevěné

PODLAHY dřevěné

Vícevrstvé dřevěné podlahy EKOWOOD s nejmodernějším zámkem 5G, masivní podlahy REAL FLOOR nebo dubové podlahy OLD CHAPEL je naše nabídka, která pokrývá celé spektrum nároků a individuálních požadavků.

Masivní podlahy REAL FLOOR

Masivní podlahy REAL FLOOR

Podlahy REAL FLOOR zahrnují masivní dřevěné podlahy z ušlechtilých exotických dřevin až po dřeviny jehličnaté. Teak, Merbau , Palisandr stejně jako dub, jasan či modřín jsou podlahy, které slouží díky svému masivnímu provedení opravdu po generace. Prkna z masivního dřeva o tloušťce 15 až 40 mm ( dle typu dřeviny ) jsou vybavena osvědčeným spojem pero-drážka.
Prkna REAL FLOOR to je masivní dřevo, robustní a absolutně nadčasové.

Více informací
Vícevrstvé podlahy EKOWOOD

Vícevrstvé podlahy EKOWOOD

EKOWOOD je vícevrstvá podlaha od jednoho z největších výrobců podlah na světě. Technické parametry těchto podlah sdružují opravdové výhody, které oceníte při pokládce a zejména při jejich užívání. Moderní technologie zámku 5G, vhodnost na podlahové vytápění, středová vrstva z tvrdého dřeva hevea, dokonalé povrchové opracování díky OSMO Tvrdým voskovým olejům.

Více informací
Podlahy OLD CHAPEL

Podlahy OLD CHAPEL

Dubové podlahy OLD CHAPEL ztělesňují vysoké nároky na individualitu a osobitost. Výběr kvalitního dubového dřeva, ruční opracování a uplatnění charakteru každého podlahového dílce vyvolává působivé emocionální pocity. OLD CHAPEL jsou podlahy pro lidi, kteří se sami rádi realizují, mají vysoké nároky k sobě samým, ale i na prostor ve kterém chtějí žít.

Více informací
Příslušenství  k podlahám

Příslušenství k podlahám

Naše podlahy REAL FLOOR a OLD CHAPEL jsou určeny pro pokládku celoplošným lepením a podlahy EKOWOOD lze pokládat plovoucím způsobem. Zde naleznete vhodná lepidla zajišťující pevné spojení s podkladem a podložky pod plovoucí i masivní podlahy. Také ucelená nabídka obvodových lišt v odstínech podlah a v různých profilech dotváří kompletní příslušenství k montáži.

Více informací

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Široká a přehledná nabídka masivních podlah z klidných i exotických dřevin. Výběr z masivních dubových podlah RealFLOOR, vícevrstvých podlah EKOWOOD a dubových prken OLD CHAPEL. Každá značka má svá specifika a hodí se pro jiné účely. V případě, že si nevíte rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Masivní dřevěné podlahy jsou zajímavé díky svým vlastnostem, především vzhledu a tepelným vlastnostem. Vícevrstvé podlahy jsou navíc vhodné pro podlahové vytápění. Pro konkrétní použití se poraďte s našimi odborníky.

Reference

Právě v akci

K podlahám Real Floor

K podlahám Ekowood

K podlahám Old Chapel

Příslušenství k podlahám

On-line katalogy

ZÁZEMÍ FIRMY