+420 283 933 452

TERASY KOMPOZITNÍ (WPC)

Materiál se neštípe, nehnije a je odolný proti UV záření a dřevokaznému hmyzu . Twinson je bezpečný i pro vaše nejmenší – nezávislá Vývojová a zkušební laboratoř technologie dřeva (EPH) potvrdila, že neobsahuje škodlivé látky ve smyslu normy EN 71-3, a je tedy dokonce vhodný k výrobě hraček.

Přírodní vzhled a vysokou míru bezpečnosti a komfortu WPC terasy zajišťuje kartáčovaný povrch s rýhováním . Dokonce i za mokra terasová prkna Twinson nekloužou, a vyhovují tak velmi vysokým bezpečnostním standardům . Terasová prkna z dřevoplastového materiálu Twinson jsou k dostání ve třech různých variantách s různými povrchy a až v šesti přírodních barvách.

Vítejte ve světě Twinson, ve světě, kde se harmonicky snoubí příroda a technologie.

Pokud hledáte cenově výhodný terasový systém s mimořádně dlouhou životností, vysokou odolností, příjemným vzhledem dřeva a nenáročnou údržbou, pak je tu pro vás Terrace . Vybírat můžete ze 12 variant .

Zde zaručuje patentovaný dřevoplastový kompozitní materiál Twinson nejvyšší standardy komfortu, snadné údržby a životnosti . Prkna nekloužou, netvoří třísky a nepraskají . Se zárukou až 25 let se ze své nové terasy budete dlouho a nerušeně těšit .

Šest pěkných přírodních barev, které si zachovávají svou atraktivitu po řadu let, a dvě různé povrchové struktury vám poskytnou neomezené možnosti při realizaci teras a zahrad ze systému Twinson Terrace . Přirozený vzhled dřeva palubek Terrace navíc přináší do vašeho venkovního prostoru harmonii, příjemnou atmosféru a jedinečnost .

WPC terasová prkna Terrace jsou ideálním řešením pro zahradní pěšinky, vnitřní dvorky a terasy. Prkna odpuzují vodu, mají dlouhou životnost, atraktivní design a snadno se udržují.


502 lékořice

502 lékořice

503 lískový ořech

503 lískový ořech

504 kůra

504 kůra

506 meruňka

506 meruňka

510 břidlice šedá

510 břidlice šedá

522 vlašský ořech

522 vlašský ořech

Terrace Massive Systém nabízí maximální míru flexibility. Masivní prkna Twinson nemají žádné duté komory, nařežete je tedy stejně snadno a přesně jako masivní dřevo, jsou však mnohem odolnější, mají delší životnost a snáze se udržují .

Od jednoduchého designu až po hravé geometrické tvary, zaoblené hrany, obložení bazénů či rámování záhonů nebo zahradních pěšinek – vše lze realizovat přesně a jednoduše. Speciální otočný klip umožňuje montáž prken ke spodní konstrukci i v jiném než pravém úhlu.

Prkna Twinson Terrace Massive jsou úplně probarvená. Řezná hrana má vždy stejně pěknou barvu jako povrch, ukončovací profil je tedy nadbytečný . A to nejlepší – prkna jsou použitelná oboustranně . Jedna strana je jemně rýhovaná, druhá hladce strukturovaná . O konečné podobě povrchu tak můžete rozhodnout sami .

Pro snazší údržbu WPC terasy je na povrch prken Terrace Massive pro dodatečně nanesena ještě polymerová ochranná vrstva . Díky této úpravě je povrch extrémně odolný vůči skvrnám a poškrábání . Čištění je pak mimořádně jednoduché a roztažnost materiálu velmi nízká .


502 lékořice

502 lékořice

503 lískový ořech

503 lískový ořech

504 kůra

504 kůra

506 meruňka

506 meruňka

510 břidlice šedá

510 břidlice šedá

522 vlašský ořech

522 vlašský ořech

Poptávkový formulář

Reference
ZÁZEMÍ FIRMY