+420 283 933 452

Informace o společnosti Au-Mex spol. s r.o.

..... prodáváme dřevo takové jaké je, živé a rozmanité

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách společnosti AU-MEX s.r.o., dodavatele dřevařských výrobků. Již 27 let se věnujeme obchodu s výrobky ze dřeva a zajišťujeme pro naše zákazníky spolehlivé dodávky.

Naše 27-leté zkušenosti vyprofilovali naše aktivity na tyto základní komodity, kterým se věnujeme s nejvyšší péčí a s detailem:

osmo
Tanned wood

Zboží, které naleznete v naší nabídce zahrnuje výrobky z Kanady (fasádní profily, terasy a saunové palubky ze západního červeného cedru) z Brazílie (dřevěné terasy z Massaranduba, Garapa a Ipe) z Malajsie a Indonésie (dřevěné terasy z Teaku, Bangkirai, Bukitu) dále z Vietnamu (hevea překližky). Naši evropští dodavatelé nám doplňují pravidelné dodávky dřeva a ostatních sortimentů z Německa, Estonska, Litvy, Polska, Slovenska a velkou část našeho sortimentu nakupujeme i u českých zpracovatelů a výrobců.

Veškeré zboží nakupujeme přímo u výrobců a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejen dobré ceny, ale i konkrétní a jasné informace o termínech dodání, jelikož mezi výrobcem, námi a Vámi nestojí žádný další zprostředkovatel.

Naleznete nás na této adrese:

Poděbradská 574/40, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Kontaktujte nás!

Tel.: +420 283 933 452
Fax: +420 283 933 406 nebo
E-mail: info@au-mex.cz nebo poptavky@au-mex.cz

Web: www.au-mex.cz 

 E-shopy:

 Pro čerstvé novinky navštivte náš Facebook!
 Sledovat můžete i náš Instagram, kde se s Vámi dělíme o to, jak námi dodané dřevařské a Osmo výrobky vypadají v běžném životě!
 Na našem YouTube kanále OSMO.CZ přidáváme tutoriály, jak aplikovat různé Osmo nátěry na dřevo či jiné zajímavosti a na kanále AU-MEX s.r.o. máte možnost více proniknout do kultury naší společnosti a blíže se s námi seznámit.

Návštěvou naší vzorkovny poznáte dřevo, takové jaké je, včetně jeho rozdílností a vlastností. Každé dřevo je unikátní svými vlastnostmi a díky tomu, že známe tyto vlastnosti a odlišnosti jednotlivých dřevin, dokážeme Vám doporučit správný typ dřeva pro Váš účel stavění. Prohlédnete si chytrá a profesionální řešení montáží jak pro podlahové krytiny, tak pro fasádní dřevo i dřevěné terasy. Správný podklad a uchycení dřeva je totiž alfou omegou pro následnou dlouhodobou funkčnost dřeva. Povrchové úpravě dřeva věnujeme v našich prostorách zvláštní péči, protože správný a funkční směr ošetřování dřeva je dalším důležitým faktorem pro trvanlivost a dobrou optiku dřeva. Aby jste se mohli sami v nabídce povrchových úprav OSMO zorientovat, slouží pro Vás interaktivní OSMO domek, kde si za účasti našeho pracovníka můžete sami aplikovat a vyzkoušet různé nátěry a odstíny na různé typy dřevin a různé povrchy. To vše je připraveno k Vašemu testování, stačí jen přijít a využít možností, které jsme pro Vás připravili.

Jste-li živnostník, truhlář, podlahář, stavební firma nebo prodejce bez problémů u nás nakoupíte na ŽL. Dveře vzorkovny jsou však také otevřené všem ostatním příchozím zákazníkům, kteří mohou rovněž využít našich poradenských služeb. Společnost AU-MEX je vždy připravena pružně reagovat na Vaše přání, jelikož jsme přímý importér sortimentu, který nabízíme a řešit tak Vaše individuální požadavky v případě, že si z našeho standardního sortimentu nevyberete.
Výhodné akce kopírují aktuální sezonní nabídku zboží a jsou u AU-MEXU již samozřejmostí.

Naše logistické služby v rámci ČR a SR jsou rovněž na vysoké úrovni. Přepravu zásilek realizujeme expedicí z našeho skladu do 5ti pracovních dnů od data potvrzení objednávky na veškerý skladový sortiment, kde podle typu zásilky se může termín dodání lišit.

Samozřejmostí je nákup a přímé vyskladnění v kompaktním areálu, což velice ulehčí nakládaní přímo z výdejního skladu hned vedle prodejny. Vlastní parkoviště umožňuje bezproblémové parkování a Vaše děti se zde zabaví v dětském koutku, zatím co Vy se můžete v poklidu radit s vyškoleným personálem. To, co za nás mluví je 27 let zkušeností se dřevem, jeho údržbou a zpracováním.

Je pro nás důležité, aby jste se u nás cítili dobře a odcházeli s pocitem dobré investice.
Vždyť co může být lepšího, než pocit, že jste si vybrali správného partnera pro své podnikání a nebo své stavební záměry. A takovým partnerem bychom se pro Vás rádi stali.

Tým pracovníků společnosti

AU-MEX s.r.o.

Kde nás najdete?

Projděte se s námi vzorkovnou!

ZÁZEMÍ FIRMY