+420 283 933 452
TERASY dřevěné

TERASY dřevěné

Exotické i jehličnaté dřevo na terase rozšíří obytný prostor a splyne s okolní přírodou.

Nezáleží zda si vyberete exotické dřevo massaranduba nebo jehličnaté dřevo sibiřský modřín, dřevo si vezme v letních měsících přesně to správné množství tepla a je příjemné i v chladnějším počasí.

Exotické dřeviny

Exotické dřeviny

Exotické dřeviny odolají díky vysoké hustotě těm nejvyšším zátěžím.

Berte v úvahu, že dřevo má své charakteristické vlastnosti. Patří mezi ně látky obsažené ve dřevu, které slouží dřevu k tomu, aby bylo trvanlivější. Podle druhu dřeva se při tom může jednat o tříslovou kyselinu (některé druhy tvrdého dřeva) nebo jiné obsažené látky. Také suky, fládrování a kresba žilek je záruka pravosti dřeva.  Podle druhu dřeva se může lišit počet a velikost suků. Ty dodají dřevu živý, individuální vzhled a nejsou žádnou vadou.

Více informací
Jehličnaté dřeviny a thermo dřevo

Jehličnaté dřeviny a thermo dřevo

Vybrané typy dřevin, které díky svým vlastnostem odolávají v exteriéru bez potíží. 

Berte v úvahu, že dřevo má své charakteristické vlastnosti. Patří mezi ně látky obsažené ve dřevu, které slouží dřevu k tomu, aby bylo trvanlivější. Podle druhu dřeva se při tom může jednat o pryskyřice (jehličnaté dřevo), tříslovou kyselinu (některé druhy tvrdého dřeva) nebo jiné obsažené látky. Také suky, fládrování a kresba žilek je záruka pravosti dřeva.  Podle druhu dřeva se může lišit počet a velikost suků. Ty dodají dřevu živý, individuální vzhled a nejsou žádnou vadou.

Více informací
Podkladní hranoly, terče

Podkladní hranoly, terče

Spodní konstrukce je Alfa &Omega pro perfektní terasu.
Vysoce kvalitní řešení pro všechny druhy podkladů v této sekci Vám ukážeme, na čem záleží!
Bez perfektní spodní konstrukce se na Vaši terase rychle objeví vady. Nabízíme Vám řadu pomocných prostředků, které umožní Vaší terase zůstat nadlouho krásnou.

Více informací
Spojovací a připevňovací prostředky

Spojovací a připevňovací prostředky

Volba oceli na šrouby a vruty podle jejich odolnosti hraje zásadní roli. Jaké dřevo budete připevňovat ? Jedná se o jehličnaté nebo exotické dřevo ? Je bohaté na třísloviny ? Jaké má dřevo tvrdost, hustotu a jaké rozměrové změny vykazuje při sesychání v radiálním a tangenciálním směru ? Na tom všem záleží, když volíte správný výběr oceli na šrouby a vruty pro Vaše terasové dřevo. Pokud pokládáte na hliník, potřebujete speciální samovrtné šrouby. Dista lišta působí jako distanční prostředek a umožňuje volnost pohybu mezi prkny a spodní konstrukcí. Terasová úchytka stejně jako vrtací šablona Drill Tool poslouží jako neviditelné připojení terasových prken.

Více informací

Dřevěné terasy REAL DECK

Venkovní dřevěné terasy REAL DECK spojují obytný prostor se zahradou a rozšiřují tak obytný prostor ven až do zeleně. Dřevěné terasy REAL DECK Vám zajistí naprostý komfort v zeleni bez ohledu na to, jaký typ dřeviny si z naší nabídky vyberete. Terasy REAL DECK se v nabídce dělí na jehličnaté dřeviny, které zastupuje dřevo modřín sibiřský, modřín slezský, thermo dřevo borovice, červený cedr, borovice stepní, borovice s tlakovou impregnací zelenou látkou Wolmanit nebo hnědou impregnační látkou Bochemit. Exotické dřeviny nabízíme v dřevinách bangkirai, massaranduba, bukit, merbau, garapa, ipe, teak javský a teak barmský. Různé šířky, různé tloušťky, různé povrchy, různé zpracování, dřevěné terasy REAL DECK Vám nabízejí více než 30 kombinací k výběru. Dřevo na terasu nejsou však jen terasová prkna po kterých chodíte, ale jsou to i podkladní hranoly pod terasy, výškově nastavitelné terče, spojovací vruty a vhodný typ terasových olejů.

Reference

Právě v akci

Videoprezentace

Technické informace k pokládce

Povrchová úprava a údržba

On-line katalogy

Technické a záruční podmínky

Rychlý přehled dřevin, základních parametrů a cen

Spojovací prostředky pro stavění teras a fasád ze dřeva

Realdeck je značka kvality

ZÁZEMÍ FIRMY