+420 283 933 452
OSMO – nátěry na dřevo

OSMO – nátěry na dřevo

Nátěry na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Dovnitř i ven.

Barvy na dřevo uvnitř

Barvy na dřevo uvnitř

Báze olejů a vosků chrání a zachová dřevu jeho pravou krásu a přirozenost

Více informací
Barvy na dřevo venku

Barvy na dřevo venku

Olej s voskem tvoří elastický a porézní povrch, dřevo se tak může přizpůsobovat změnám počasí

Více informací
Údržba uvnitř i venku

Údržba uvnitř i venku

Správnou údržbou zachováte dřevo na dlouho hezké.

Sprej čistič 8026, Vosková údržba a čistící prostředek, Wisch Fix, Údržbový set na podlahy, Čistící set pro podlahy, Sprej mop jsou výrobky které jsou určeny pro čištění a údržbu ve vnitřních prostorách.

Naopak Sprej čistič 8027, Sada k odstraňování pryskyřice, Gard clean, Sada na údržbu zahradního nábytku, Odšeďovač dřeva – gel , WPC/BPC čistič a Čistič dřevěných teras jsou výrobky pro údržbu dřevěných povrchů venku.

Více informací
Aplikační pomůcky a nářadí

Aplikační pomůcky a nářadí

Vhodné aplikační pomůcky zásadně ovlivní konečný výsledek.

Osmo jsou kvalitní olejovo voskové nátěry a radost z krásných povrchů, které díky Osmo vzniknou si můžete užívat léta. Není však nic horšího, než když se aplikace nepovede a to jen z důvodu použití nesprávných aplikačních pomůcek.

Nerozmýšlejte se proto ani minutu a rozhodli jste se-li zakoupit Osmo nátěr, protože máte s Osmo sami dobrou zkušenost nebo máte na Osmo dobré reference, kupte si rovnou i aplikační pomůcky. Naše aplikační pomůcky jsou přesně přizpůsobeny naší olejovo voskové bázi a jsou přizpůsobeny dřevěným povrchům.

Více informací

OSMO barvy na dřevo

Nátěry na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, které nechají dřevo dýchat. Dřevo je organická látka a jeho buňky mohou podobně jako buňky lidské kůže vlhkost pohlcovat a opět ji odevzdávat. Tato schopnost umožňuje dřevu dýchat. OSMO nátěry tuto schopnost dřevu zachovají, protože jsou vlastnostem dřeva přizpůsobeny. Přírodní oleje, které proniknou hluboko do pórů dřeva ho chrání zevnitř a na povrchu vosk vytvoří elastický porézní povrch, který chrání dřevo z vnějšku, aniž by byla omezena jeho schopnost dýchat. Dřevo ošetřené OSMO olejovými nátěry zůstane tak trvale hezké a elastické.

OSMO olejové nátěry na dřevo jsou velmi vydatné, protože obsahují vysoký podíl pevných částic, což jsou oleje vosky a barevné pigmenty. Díky tomu se výrazně snižuje cena za 1 m2 natřeného dřevěného povrchu. Renovace OSMO nátěrů jsou rychlé, protože obrušování starého nátěru není třeba. OSMO se neloupe a netvoří šupiny. Stačí přetírat na starý nátěr nový nátěr. OSMO je v oblasti nátěrových hmot skutečná značka, která je známá po celém světě. Již více než 50 let vyrábí OSMO své nátěry na přírodní bázi z čistě přírodních dorůstajících surovin a dlouholeté zkušenosti jsou na kvalitě OSMO výrobků znát. Natřete-li své dřevo OSMO barvami, ucítíte sami ten rozdíl.

Reference

Právě v akci

Osmo blog

Výpočet spotřeby

ČÍST DÁLE

On-line katalogy

Video návody a postupy

Mícháme Osmo barvy

ZÁZEMÍ FIRMY