+420 283 933 452

Zahradní nábytek

Nábytek ze dřeva je třeba chránit nejen nátěrem, který vydrží působení povětrnostních podmínek, ale který také neobsahuje žádné účinné zdraví škodlivé látky. Zahradní nábytek je součástí společného stolování s rodinou a přáteli, proto požadavek na zdravotní nezávadnost je zásadně důležitý. Naše Osmo Terasové oleje, které se na ošetření zahradního nábytku velmi dobře hodí, jsou přesně takovým nátěrem.

OSMO - BARVY NA DŘEVO PRO ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Terasové oleje pigmentované a nebo bezbarvý hedvábně matný nátěr ( č.007 ) na bázi přírodních olejů pro všechny typy dřeva pro venkovní použití. Stejně tak na zahradní nábytek můžete použít Osmo Zahradní & Fasádní barvu, Jednorázovou lazuru HS + nebo Osmo Selskou barvu.  Mikroporézní, ponechává dřevo dýchat a omezuje praskání a bobtnání dřeva. Odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám a UV záření. Nepraská, neloupe se, netvoří šupinky. Jednoduše se aplikuje bez předchozího obrušování, není vyžadován podkladový nátěr. Snadná aplikace, při natírání nezasychá.

Po zaschnutí je nátěr neškodný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči potu a slinám podle normy DIN 53160, vhodné i pro dětské hračky v souladu s požadavky EN 71.3)

Osmo Terasový olej chrání a ošetřuje dřevěné podlahy, zahradní nábytek, zástěny z jehličnatých i ušlechtilých dřev jako např. impregnovaná borovice, douglaska, cedr, dub nebo bangkirai. Dále je vhodný jako barevně transparentní nátěr teaku, eukalyptu a jiných ušlechtilých a tepelně ošetřených dřevin. Osmo Jednorázová lazura HS + a Osmo Selská barva se hodí pro jehličnaté typy dřevin – nepoužívejte je na exotické dřeviny. Máte-li exotické dřevo a chcete-li ho jednoduše ošetřit bezbarvým olejem, není nic snazšího než použití Osmo Spreje na zahradní nábytek.

Mícháme Osmo barvy!
Osmo Selská barva a Terasový olej oplývají bohatou nabídkou barevných odstínů, ale pokud si přeci jen přejete pro dřevěný povrch něco více specifického, využijte našeho Míchacího centra a vyberte si svůj vysněný RAL/NCS odstín!


ZÁZEMÍ FIRMY