+420 283 933 452
Vítejte v míchacím centru Osmo barev

Vítejte v míchacím centru Osmo barev

Využijte nového servisu a objednejte si svůj vlastní barevný odstín dle vzorkovníků RAL a NCS. Vámi vybraný odstín Vám namícháme na vlastních míchacích zařízeních v produktové řadě Dekorační vosk, Selská barva, Ochranná olejová lazura a Terasový olej.

SJET K OBJEDNÁVKOVÉMU FORMULÁŘI

MÍCHÁNÉ ODSTÍNY DLE RAL A NCS VZORNÍKŮ

Společnost Osmo je specialistou na optimální souhru mezi dřevem a nátěrem. Šetrné zacházení s přírodními zdroji v kombinaci s nabídkou nejlepšího poměru ceny a kvality, jednoduché zpracovatelnosti a vysoké vydatnosti je to, co nám leží na srdci.

V porovnání s běžnými nátěrovými hmotami jsou Osmo nátěry považovány za šetrné k životnímu prostředí, a to zejména díky malému množství obsažených rozpouštědel. Hluboký výzkum a vývoj v oblasti barev umožnil společnosti Osmo nabídnout rozsáhlou škálu nových barev, čímž vytváří zážitek na míru pro každého jednotlivce.

Tónovací systém Osmo s automatickým dávkováním pigmentových past umožňuje efektivně vyrábět vysoce kvalitní přírodní barvy Osmo ze škály odstínů RAL a NCS. Náš vysoce výkonný kompaktní stroj Fast & Fluid HA180 využívá píst ZeroPurge™ a funkce AutoDrive™ a díky vyspělé technologii míchacího stroje dokážeme dodávat odstíny s garantovanou přesností dle vzorkovníků RAL a NCS. Po namíchání požadovaného odstínu vyžaduje každá barevná směs vložit do shakeru, který dokonale promíchá a stmelí veškeré pigmenty s bází v jeden celek tak, aby byl nátěr připravený k okamžitému použití.

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici veškeré komponenty pro výrobu skladem, můžeme našim zákazníkům nabídnout expresní dodací lhůty

Míchané odstíny RAL a NCS nabízíme v produktových řadách:

  • Dekorační vosk Intenzivní
  • Selská barva
  • Ochranná olejová lazura
  • Terasový olej

Ochranou olejovou lazuru nabízíme ve dvou provedení a to s optikou hedvábný polomat nebo s matnou optikou povrchu. Dekorační vosk, Selskou barvu a Terasový olej dodáváme s optikou hedvábný polomat.

Cena míchaných odstínů je stejná jako standardní zboží a po zavádějící dobu do 30. 6. 2024 BEZ POPLATKU za míchání.

TAKTO JEDNODUCHÉ TO PRO VÁS JE!

Máte již jasno jaký odstín a jaký druh nátěru potřebujete?

Pokud ano, vyplňte tento objednávkový formulář, my Vám objednávku potvrdíme zpět včetně dopravného, a pak už jen vyčkejte na svůj vysněný OSMO odstín s expresní dodací lhůtou.

Objednávkový formulář

ZÁZEMÍ FIRMY