+420 283 933 452

Terasy

Naše Terasové oleje jsou vyvinuty speciálně pro individuální požadavky mnoha druhů jehličnatých i exotických dřevin.

Osmo Terasové oleje jsou zcela bez biocidních látek na bázi čistě přírodních dorůstajících surovin. Pro dřevo vystavené na terasách se doporučuje vždy používat nátěry s pigmentem, protože pigmenty dokáží dřevo ochránit před UV zářením.

Pokud máte terasy s vroubkovaným povrchem, používejte pro optické ztvárnění vybraný odstín z řady Osmo Terasové oleje. Pokud máte terasy s pochozí stranou hladkou, použijte nejdříve pigmentový Osmo Terasový olej a jako konečný nátěr zvolte Osmo Terasový olej protiskluzový. Nezapomeňte na Osmo Vosk na řezné hrany

OSMO - BARVY NA DŘEVO PRO TERASY

Terasové oleje pigmentované a nebo bezbarvý ( č.007 ) hedvábně matný nátěr na bázi přírodních olejů pro všechny typy dřeva pro venkovní použití. Mikroporézní, ponechává dřevo dýchat a omezuje praskání a bobtnání dřeva. Odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám a UV záření. Nepraská, neloupe se, netvoří šupinky. Jednoduše se aplikuje bez předchozího obrušování, není vyžadován podkladový nátěr. Snadná aplikace, při natírání nezasychá.

Po zaschnutí je nátěr neškodný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči potu a slinám podle normy DIN 53160, vhodné i pro dětské hračky v souladu s požadavky EN 71.3)

Osmo Terasový olej chrání a ošetřuje dřevěné podlahy, zahradní nábytek, zástěny z jehličnatých i ušlechtilých dřev jako např. impregnovaná borovice, douglaska, cedr, dub nebo bangkirai. Dále je vhodný jako barevně transparentní nátěr teaku, eukalyptu a jiných ušlechtilých a tepelně ošetřených dřevin.


Zázemí firmy