+420 283 933 452

Ploty, pohledové zábrany

Ploty ze dřeva mohou hrát různými barvami. Je důležité vědět, že pokud ošetřujete ploty z nejčastěji používaných dřevin jako je smrk a borovice, neměli by jste zapomínat na konstruktivní ochranu dřeva tzn. na impregnaci. Natřete proto dřevo nejdříve bezbarvou Osmo Impregnací WR 4001 ze všech čtyř stran a pak si již můžete vybrat konečnou optiku dle Vaší vlastní vize. Krycí nátěr se zachováním fládrování je Osmo Selská barva, preferujete-li lazuru pak Vám poslouží Osmo ochranná olejová lazura. Hledáte-li zcela krycí nátěr, bude Vám vyhovovat Zahradní & Fasádní barva. Modřínové ploty můžete ošetřit Osmo UV Ochranným olejem Extra  bezbarvým nebo Osmo  UV Ochranným olejem Extra barevným.

OSMO - BARVY NA DŘEVO PRO PLOTY A POHLEDOVÉ ZÁBRANY

Mikroporézní, trvanlivá ochrana pro dřevo ve venkovních prostorách, to je Osmo Zahradní & Fasádní barvaOsmo Ochranná olejová lazura na dřevo, Osmo Selská barva, Osmo Jednorázová lazura HS + i Osmo UV Ochranné oleje.

Výhody olejů, jsou u ošetření plotů a pohledových zábran jasné : vytváří perlový efekt vody, neodprýskávají, nepraskají a neodlupují se, snadno se aplikují.

Vzhledem k tomu, že tyto nátěry jsou mikroporézní, nechávají dřevo dýchat, snižují bobtnání a sesýchání. Odpuzují vodu, jsou mimořádně odolné vůči povětrnosti a UV záření.


Zázemí firmy