+420 283 933 452

Fasády, okna

V případě požadavku na barevnou úpravu povrchu lazurou použijte OSMO Ochranná olejová lazura ve vybraném barevném odstínu (18 standardních odstínů) nebo OSMO Ochranná olejová lazura Efekt. Ochranná olejová lazura Efekt je dekorativní nátěr na dřevo, který odpovídá současným trendům na barevné ztvárnění fasád a nabízí se ve 3 odstínech s metalickým odstínem. V případě požadavku na barevnou úpravu povrchu krycí barvou použijte OSMO Selskou barvu (19 standardních odstínů) nebo dle vzorkovníku RAL 186 barevných odstínů .

OSMO - BARVY A LAZURY NA DŘEVO PRO FASÁDY

Máte-li fasádu z nejčastěji používaných dřevin jako je smrk nebo borovice, proveďte nejdříve impregnaci tohoto jehličnatého dřeva. K tomu Vám dobře poslouží výrobek Osmo Impregnace WR 4001, což je bezbarvý ochranný nátěr na dřevo pro použití v exteriéru, účinně působí jako prevence před pro dřevo škodlivými organismy a předchází hnilobě, modrání dřeva a napadení dřevokazným hmyzem. Omezuje bobtnání a sesychání dřeva. Teprve poté aplikujte vybranou povrchovou úpravu a při aplikaci se vždy držte informací buď na etiketě výrobku nebo informací z technického listu výrobku. Optiku Vaší fasády tak můžete na dlouhá léta zhodnotit. A pokud se Vám bude po létech zdát, že Vaše fasádní dřevo potřebuje dodatkovou péči, proveďte jednoduše renovační nátěr způsobem – na starý nátěr - nový nátěr. Doplníte tak pigmenty a potřebné oleje a Vaše dřevo bude vypadat zase jako na začátku, zcela nově.

Mícháme Osmo barvy!
Osmo Selská barva a Ochranná olejová lazura oplývají bohatou nabídkou barevných odstínů, ale pokud si přeci jen přejete pro dřevěný povrch něco více specifického, využijte našeho Míchacího centra a vyberte si svůj vysněný RAL/NCS odstín!


ZÁZEMÍ FIRMY