+420 283 933 452

Údržba na ven

Sada na údržbu zahradního nábytku, Sprej na zahradní nábytek, Odšeďovac dřeva, Čistič dřevěných teras, Čistič kompozitních teras, Gard Clean – odstraňovač zeleného povlaku, Sprej na zahradní nábytek, Sada k odstraňování pryskyřice.

Osmo nabízí na každý povrch v exteriéru vhodnou údržbu a přípravky na čištění takové, které vyčistí ale zároveň  nenaruší voskovou ochranu dřeva.

OSMO - ÚDŽBA VEN

Osmo Odšeďovač dřeva – gel je hustý speciální čistící prostředek k oživení a čištění zešedlého dřeva ve vnějších prostorách. Odstraňovač šedi ze dřeva – účinný gel je husté konzistence, a proto nestéká a neodkapává, takže i na svislých plochách ho lze snadno roztírat. Gel působí do hloubky a tím se odstraní šedá patina a následným nánosem oleje se obnoví teplý barevný odstín dřeva. GARD CLEAN, to je odstraňovač zeleného povlaku. S tímto speciálně vyvinutým čističem GARD CLEAN bude zelený povlak účinně odstraněn. Je ideální pro dřevěný nebo plastový zahradní nábytek. Je rovněž použitelný pro kamenné fasády nebo náhrobní kameny, beton, vymývaný beton, eternit apod.

Osmo Sprej čistič je aerosolový přípravek pro denní čištění a péči - speciálně vyvinutý pro olejované dřevěné povrchy. Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů. Dřevo při čištění nevysychá.  Obsažené ve vodě rozpustné látky snižují tvorbu šmouh a nevytváří na ošetřené ploše žádné vrstvy. Výrobek je dobře snášen pokožkou, neobsahuje barviva a parfémové složky, je biologicky odbouratelný, neobsahuje rozpouštědla a těkavé organické látky.

Výrobek je zvláště vhodný k čištění olejovaných dřevěných povrchů a dřevěného zahradního nábytku. Je zvláště doporučován pro čištění olejovaných povrchů teras a zahradního nábytku.

Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy je vysoce účinný čisticí koncentrát, vhodný pro čištění jak neošetřených, tak i naolejovaných dřevěných teras a Osmo Odstraňovač pryskyřice, Vám pomůže v případech, kdy se lokálně na Vaší fasádě nebo zahradním nábytku objeví ze dřeva vyteklá pryskyřice, která se uvolnila působením UV záření.


Zázemí firmy