+420 283 933 452

Impregnace

Naše Osmo Impregnace WR 4001 slouží k ochraně staticky nezatěžovaných dřevěných prvků bez kontaktu se zeminou ve venkovním prostředí ( např. okna, rolety, dveře, pergoly, venkovní obklady, zahradní nábytek atd.) Chrání dřevo před napadením hnilobou a zamodráním dle DIN 68800, silně odpuzuje vodu, omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Preventivně chrání proti zvířecím a rostlinným škůdcům dřeva jako je hniloba, zamodrání a napadení hmyzem. Slouží jako ideální základní nátěr pro olejové nátěry.

OSMO - IMPREGNACE

Naše Osmo Impregnace WR č. 4001 slouží k ochraně staticky nezatěžovaných dřevěných prvků bez kontaktu se zeminou ve venkovním prostředí ( např. okna, rolety, dveře, pergoly, venkovní obklady, zahradní nábytek atd.) Chrání dřevo před napadením hnilobou a zamodráním dle DIN 68800, silně odpuzuje vodu, omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Preventivně chrání proti zvířecím a rostlinným škůdcům dřeva jako je hniloba, zamodrání a napadení hmyzem. Slouží jako ideální základní nátěr pro olejové nátěry.

Impregnace Osmo Ochrana dřeva č. 4006 je doporučená pro všechno dřevo uvnitř např. dřevěné podlahy podléhající zamodrávání jako např. borovice, okenní rámydřevo do koupelen. Také na dřevo ven, kde je požadavek na absolutně ekologickou, bez biocidních látek obsahující impregnaci jako např. dětské nářadí, prolézačky, pískoviště atd.

Kámen a terakota olej  je přírodní olejová impregnace na přírodní kámen a betonové prvky. Tato bezbarvá hedvábně matná přírodní olejová impregnace pro porézní materiály nezanechává povrchový film. Osmo Kámen a terakota olejem ošetřené plochy jsou vodoodpudivé a méně náchylné ke znečištění a tvorbě skvrn. U takto ošetřených potěrů a betonů se významně snižuje tvorba prachu.


Zázemí firmy