+420 283 933 452
Přidejte olej na podlahu a pociťte ten rozdíl

Podlahy

Bezbarvý Tvrdý voskový olej, barevné oleje, olejové mořidlo a čistý vosk na podlahy. Všechny OSMO oleje pro podlahy se vyznačují mimořádnou odolností se zachováním zcela přirozeného charakteru dřeva. OSMO nátěry pro podlahy vytahují jeho krásu a nepotlačují přírodní fládrování a strukturu dřeva. Navíc jsou zcela zdravotně nezávadné.

OSMO - OPTIMÁLNÍ OCHRANA DŘEVĚNÝCH PODLAH

Máte-li v plánu chránit Vaši podlahu bezbarvým typem nátěru vyberte si mezi variantou Osmo Tvrdý voskový olej Original nebo Rapid. Rozdíl je v době schnutí, ale pokud budete s OSMO pracovat poprvé pracujte raději s výrobkem Original.

Dřevěné schody nebo dřevo u bazénů a saun natírejte výrobkem Osmo Tvrdý voskový olej protiskluzový. Chcete-li chránit svou podlahu téměř neviditelně tzn. že chcete zachovat přírodní světlý odstín dřeva zvolte výrobek Osmo Tvrdý voskový olej Natural, který obsahuje 2% bílých pigmentů a právě ty udrží Vaše dřevo bez zežloutnutí. Budete-li Vaši podlahu barevně ztvárňovat, najděte si svůj odstín v nabídce Osmo Tvrdý voskový olej barevný, Osmo Olejové mořidlo, Osmo Dekorační vosk. V každém případě je třeba, zaschlé Osmo barvené oleje ošetřit jedním z Osmo bezbarvých Tvrdých voskových olejů, aby se zabránilo postupnému odstraňování pigmentů. Pro podlahy z exotického dřeva, volte výrobek Osmo Čistý vosk.


ZÁZEMÍ FIRMY