+420 283 933 452
Barvy na dřevo uvnitř

Barvy na dřevo uvnitř

Báze olejů a vosků chrání a zachová dřevu jeho pravou krásu a přirozenost

Nábytek, stěna, strop

Nábytek, stěna, strop

Nábytkové plochy, kuchyňské pracovní desky, stěny a stropy. Všechny dřevěné plochy můžete chránit přírodním Osmo olejem, který je navíc odolný vůči domácím chemikáliím a skvrnám. Odpuzuje vodu a je odolný vůči oděru, potu a slinám. Použitelný i na dětské hračky, tudíž zcela zdravotně nezávadný.

Více informací
Podlahy

Podlahy

Bezbarvý Tvrdý voskový olej, barevné oleje, olejové mořidlo a čistý vosk na podlahy. Všechny OSMO oleje pro podlahy se vyznačují mimořádnou odolností se zachováním zcela přirozeného charakteru dřeva. OSMO nátěry pro podlahy vytahují jeho krásu a nepotlačují přírodní fládrování a strukturu dřeva. Navíc jsou zcela zdravotně nezávadné.

Více informací
Údržba uvnitř

Údržba uvnitř

Skvělé vlastnosti přírodního dřeva a jeho olejovaných povrchů docílíme správným používáním údržbových prostředků na bázi olejů a vosků. S malou námahou lze uchovat dřevěné povrchy pro další generace, aniž by bylo nutné jejich náročné celoplošné obrušování.

Více informací
Pro profesionální uživatele

Pro profesionální uživatele

Profesionální zpracovatelé vlastní vhodné stroje a pomůcky pro zpracování větších ploch ať již jsou to podlaháři, nábytkáři nebo truhláři. Potřebují odvádět svou práci rychle a spolehlivě a díky své odbornosti a zkušenostem pracují s výrobky, které jsou vyráběny přímo pro profesionální zpracování.

Více informací

Barvy na dřevo uvnitř

Přírodní ochrana dřeva pro pozitivní klima.

Dřevo je organická látka. Jeho buňky mohou, podobně jako buňky lidské kůže, pohlcovat vlhkost a opět ji odevzdávat. Osmo nátěry na dřevo jsou založeny na přírodních olejích a voscích. Olej pronikne do dřeva a chrání ho zevnitř. Vosk vytvoří elastický, porézní povrch a chrání dřevo z vnějšku. Dřevo tak zůstane trvale hezké a elastické.

Suroviny, které jsou vhodné pro člověka jsou dobré i pro dřevo: slunečnicový olej, sójový olej, lněný olej a olej z bodláku jsou základem našich nátěrů na dřevo. Naše přírodní vosky jsou povoleny v potravinářské oblasti, pigmenty jsou vyčištěny a bez škodlivých těžkých kovů nebo znečištění. Osmo nátěry na dřevo mají nezvykle vysoký podíl barevných pigmentů a oleje. Díky tomu jsou barvy na dřevo vydatnější a výborně kryjí již s prvním nebo druhým nátěrem. Výsledkem je, že s OSMO nátěry ušetříte, protože s jednou plechovkou Osmo nátěru na dřevo natřete asi dvakrát tolik čtverečních metrů jako s obvyklými barvami. Tím se výrazně snižuje cena 1 m2 ošetřeného povrchu a to je třeba připočítat k dobru. Zapomeňte na časově náročné celoplošné obrušování. Osmo nátěry na dřevo lze kdykoli zcela snadno renovovat a nemusíte znovu natírat celou plochu, ale stačí provést i lokální renovace.

Osmo nátěry na dřevo – sami cítíte ten rozdíl.

ZÁZEMÍ FIRMY