+420 283 933 452

T-Stick

T-StickT-Stick se vloží mezi dvě dřevěná prkna a připojí se v drážce prkna ocelovou destičkou. To vytvoří opticky hezkou dřevěnou plochu bez viditelných hlav šroubů. Vzdálenost prken je automaticky dodržena pomocí T-Sticku. Vzdálenost cca 9 mm od spodní konstrukce umožňuje dobré provětrání, tím se netvoří stálá vlhkost. Životnost je tím pozitivně ovlivněna.

Při dodržování pokynů k pokládce od fi rmy Eurotec, umožňuje T-Stick lehké nastavení prken, dříve než budou pevně přišroubována. Po přišroubování sedí prkna absolutně pevně. Pokud musí být prkno vyměněno, je to s tímto systémem možné i po dokončení terasy.

 

Způsob montáže T-Stick


Začněte počáteční úchytkou nebo počátečním klipem

koncovky T-Stick

T-Stick 1

Výhody:


Přišroubovaná prkna lze po dokončení terasy jednoduše vyměnit!

Dodatečné nastavení je kdykoli možné, stejně tak jako výměna jednotlivých prken. Po přišroubování napevno prkno spolehlivě a pevně drží.

T-Stick 2

Popis materiálu: T-Stick sestává z plastového kříže, vyztuženého skelným vláknem, který je odolný proti povětrnostním vlivům, a destičky z ušlechtilé oceli plus šroubu z ušlechtilé oceli.

Jsou k dispozici dvě varianty provedení:

  1. Destička z ušlechtilé oceli pro normální venkovní oblast.
  2. Destička z ušlechtilé oceli A4 pro okolní prostředí s obsahem chlóru a slané vody, (např. bazény, mořská voda), rovněž pro dřevo se zvýšeným obsahem tříslové kyseliny (např. robinie, dub).

Rychlá pokládka

Systém připojení T-Stick je okamžitě použitelný. Díky použití počátečního klipu je také počáteční prkno neviditelně přišroubováno, není třeba žádné předvrtání, to samé platí také pro koncové prkno.

Když je počáteční prkno položeno, položí se další prkna, vyrovnají a zafi xují. T-Stick s destičkou se vloží do drážky dřevěných prken, šroub k zafi xování se trochu zašroubuje. Když je prkno zafi xováno, můžete prkno přišroubovat.

 

Vyrovnání a fixování dalších prken, proveďte přišroubování s T-Stick, až jsou všechna prkna připojena. Poslední prkno lze potom také připojit s počátečním klipem. Dřevěná terasa bez viditelných hlav šroub.

T-StickT-StickT-Stick

Tento systém připojení je výhradně vhodný pro terasová prkna s boční drážkou.

 

Dbejte na to, aby točivý moment Vašeho Aku šroubováku byl správně nastaven, v žádném případě šroub nepřekruťte.

T-StickT-Stick – neviditelné připojení terasových prken

Obj. č. Destička z ušlechtilé oceli Materiál Baleno po
111853 A2 Plast, černý 125
111855 A4 Plast, černý 125
Zázemí firmy