+420 283 933 452

Terasová úchytka - neviditelné připojení terasových prken

Terasová úchytka Také terasová úchytka zabrání vzniklou mezerou mezi spodní konstrukcí a terasovým prknem (10 mm) usmyknutí šroubů z ušlechtilé oceli, především při použití tvrdého / tropického dřeva (viz s. 21). Na rozdíl od Dista-lišty jsou zde však prkna připojena nepřímo, t.zn. že na povrchu terasy nejsou viditelné žádné hlavy šroubů.

Více informací o terasové úchytce »

 

Vrtací šablona pro neviditelné připevnění teras. prken

U Drill Tool 50X se jedná o vrtací šablonu pro neviditelné připevnění terasových prken. S tímto nástrojem lze terasová prkna připevnit výhradně nepřímo / neviditelně. Na povrchu teras tak nejsou viditelné žádné hlavy šroubů. Šrouby jsou pomoci předem daných fixačních bodů rovnoměrně zašroubovány pod úhlem 50° a tím optimálně umístěny. Díky distančním trnům na Drill Tool 50X je automaticky zaručena rovnoměrná vzdálenost spár 6mm mezi jednotlivými prkny.

Více informací o Drill Tool 50X »

 

T-Stick - neviditelné připojení terasových prken

T-Stick

T-Stick se vloží mezi dvě dřevěná prkna a připojí se v drážce prkna ocelovou destičkou. To vytvoří opticky hezkou dřevěnou plochu bez viditelných hlav šroubů. Vzdálenost prken je automaticky dodržena pomocí T-Sticku. Vzdálenost cca 9 mm od spodní konstrukce umožňuje dobré provětrání, tím se netvoří stálá vlhkost. Životnost je tím pozitivně ovlivněna.

Více informací o T-Sticku »

 

Příslušenství - pomocné prostředky k pokládce terasových prken

Tx-bitZde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství. Zde by to chtělo nějaký úvodní text do příslušenství.

Více informací o příslušenství k pokládce teras »

ZÁZEMÍ FIRMY