+420 283 933 452

Palubky podlahové

 Masivní podlahové palubky ze smrku, borovice a modřínu.

Tyto jehličnaté dřeviny se u nás na podlahy používají od nepaměti. Jednak proto, že toto dřevo hojně roste v našich domácích lesích a také proto, že cena těchto dřevin je přijatelná pro všechny zákazníky, kteří mají rádi dřevo. Tyto dřeviny se dají velmi hezky ošetřit podlahovými Osmo Tvrdými voskovými oleji a tím získá dřevo naprosto přírodní vzhled. Máte-li rádi tradici, preferujete světlé odstíny jehličnatých dřevin, máte rádi rozmanitost, živou strukturu a suky, které dodávají podlaze rustikálnost, jsou tyto podlahy správnou volbou.

PALUBKY PODLAHOVÉ

Základní nabídku tvoří podlahové palubky s perem a drážkou na podélné straně ve dřevině smrk, borovice a modřín. Podle druhu dřeva dodáváme v tloušťkách 19, 21 , 24, 28 , 32 a 40 mm a v šířkách 121 a 145 mm. Tyto podlahové palubky jsou určeny pro pokládku na dřevěné rošty nebo lépe na podklad tvořený OSB deskami. Pokud Vám stavební výška neumožňuje použít tyto tloušťky podlah a rádi by jste přitom tyto dřeviny pro podlahy použili, nabízíme ve dřevině modřín a borovice tloušťku 15 mm. Tyto podlahy mají pero a drážku na všech 4 stranách. Tyto podlahové dílce o tloušťce 15 mm jsou určeny výhradně pro pokládku celoplošným lepením. Pro celoplošné lepení doporučujeme použít elastická lepidla např. zn. KIESEL BAKIT EK nebo polyuretanové lepidlo např. zn. KIESEL BAKIT PU-P. Pro povrchové ošetření se výborně hodí přírodní Osmo Tvrdý voskový olej, který zachová dřevo přirozeně krásné a zesílí prožitek z fládrování a síly dřeva. Ke všem dřevinám dodáváme současně o masivní lišty v dané dřevině.

Mezi podlahovými palubkami z jehličnatých dřevin naleznete i podlahové palubky z listnaté dřeviny pro podlahy hojně využívané z dubu. Širší nabídku podlah z tvrdých dřevin naleznete v produktech „Podlahy dřevěné, masivní podlahy REAL FLOOR „.

Hledáte-li podlahové dřevo, které Vás má uchvátit svou jedinečností a originalitou, pak je tu pro Vás ručně opracované dřevo TannedWood, kde doslova každý dílec je originál. Jedná se o smrkové nebo modřínové dřevo, které je kartáčováno třemi různými způsoby a následně je 3 různými způsoby opalované. Teprve na takto připravené povrchy dřeva se aplikují přírodní oleje OSMO.


Zázemí firmy