+420 283 933 452

Údržba uvnitř i venku

Správnou údržbou zachováte dřevo na dlouho hezké.

Sprej čistič 8026, Vosková údržba a čistící prostředek, Wisch Fix, Údržbový set na podlahy, Čistící set pro podlahy, Sprej mop jsou výrobky které jsou určeny pro čištění a údržbu ve vnitřních prostorách.

Naopak Sprej čistič 8027, Sada k odstraňování pryskyřice, Gard clean, Sada na údržbu zahradního nábytku, Odšeďovač dřeva – gel , WPC/BPC čistič a Čistič dřevěných teras jsou výrobky pro údržbu dřevěných povrchů venku.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA DŘEVĚNÝCH POVRCHŮ UVNITŘ I VENKU

Uvnitř

Aby se zabránilo ztrátě ochrany tvořené z olejů a vosků, je vhodné pravidelně dřevěné povrchy čistit na vlhko údržbovým prostředkem Osmo Wisch Fix dodávajícím dřevu potřebné oleje. Na běžnou údržbu nábytku, stolů, kuchyňských pracovních desek použijte příjemně aplikovatelný Osmo Sprej čistič. Pro občasné oživení a údržbu dřevěných podlah zejména však nábytku, dveří, kuchyňských desek, stolů, židlí slouží speciálně vytvořený Regenerační kapalný vosk, který je vyroben na bázi syntetických a přírodních vosků a je zcela zproštěn VOC látek. K oživení povrchu a vyčištění větších hloubkových nečistot se doporučuje použít Osmo Voskovou údržbu a čistící prostředek. Speciálně pro podlahy, které potřebují razantní vyčištění je v nabídce Intenzivní čistič dřevěných podlah. Osmo má naprosto vyladěné i údržbové pomůcky jako je Čistící set pro podlahy, mop na prach pro čištění na sucho, mop pro stírání na vlhko, hadříky z aktivních vláken. Využít lze údržbové sety, ve kterých naleznete vše co potřebujete pro znovunabití nového vzhledu Vašich dřevěných povrchů. Mezi ně patří Údržbový set na podlahy, Údržbový set pro schody a Top olej údržbová sada na kuchyňské pracovní desky.

Tvrdý voskový olej-opravná a údržbová pasta je určená k opravě drobných poškození u všech dřevěných povrchů ošetřených Tvrdým voskovým olejem.

Venku

Osmo Sprej čistič 8027 je aerosolový přípravek pro denní čištění a péči - speciálně vyvinutý pro olejované dřevěné povrchy zahradního nábytku. Obsahuje mýdla na bázi přírodních olejů a dřevo při čištění nevysychá. Osmo Odstraňovač pryskyřice Vám pomůže v případech, kdy se lokálně na Vaší fasádě nebo zahradním nábytku objeví ze dřeva vyteklá pryskyřice, která se uvolnila působením UV záření. GARD CLEAN, to je odstraňovač zeleného povlaku. S tímto speciálně vyvinutým čističem GARD CLEAN bude zelený povlak účinně odstraněn. Je ideální pro dřevěný nebo plastový zahradní nábytek. Je rovněž použitelný pro kamenné fasády nebo náhrobní kameny, beton, vymývaný beton, eternit apod. V Sadě na údržbu zahradního nábytku naleznete vše co je třeba pro kompletní péči. Osmo Odšeďovač dřeva – gel je hustý speciální čistící prostředek k oživení a čištění zešedlého dřeva ve vnějších prostorách. Gel působí do hloubky a tím se odstraní šedá patina a následným nánosem oleje se obnoví teplý barevný odstín dřeva. Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy je vysoce účinný čisticí koncentrát, vhodný pro čištění jak neošetřených, tak i naolejovaných dřevěných teras.


ZÁZEMÍ FIRMY