+420 283 933 452
Aplikační pomůcky a nářadí

Aplikační pomůcky a nářadí

Vhodné aplikační pomůcky zásadně ovlivní konečný výsledek.

Osmo jsou kvalitní olejovo voskové nátěry a radost z krásných povrchů, které díky Osmo vzniknou si můžete užívat léta. Není však nic horšího, než když se aplikace nepovede a to jen z důvodu použití nesprávných aplikačních pomůcek.

Nerozmýšlejte se proto ani minutu a rozhodli jste se-li zakoupit Osmo nátěr, protože máte s Osmo sami dobrou zkušenost nebo máte na Osmo dobré reference, kupte si rovnou i aplikační pomůcky. Naše aplikační pomůcky jsou přesně přizpůsobeny naší olejovo voskové bázi a jsou přizpůsobeny dřevěným povrchům.

Příslušenství k aplikaci

Příslušenství k aplikaci

Praktické pomůcky pro každou aplikaci

Více informací

Správný nástroj pro každou aplikaci

Nářadí Osmo má důmyslný systém, který dovoluje kombinovat Osmo Teleskopickou tyč s různými násadami. Teleskopická tyč může být spojena například s Kartáčem k natírání podlah, Držadlem na pad nebo dokonce s celou škálou násad z Čistícího setu pro podlahy. Osmo nářadí je optimálním pomocníkem pro tvorbu a údržbu vysoce kvalitních povrchů. Díky technologii Quick Connect se dá jednoduše a rychle použít.

Pokud zvolíte nářadí neoriginální, chybu neuděláte. Nenabídne Vám tak vysoký komfort jako originál, ale kvalita vlastních nanášecích pomůcek je s originálem srovnatelná. Pokud tedy preferujete jistotu dobrého výsledku s nižším komfortem při práci a nižší cenou, zvolte tento typ aplikačních pomůcek.

Příslušenství pro aplikace do kterého patří roznášecí pady, rouno, držáky na pady atd. jsou naprosto zásadní při aplikacích pigmentovaných nátěrů. Profesionální zpracovatelé pak mají možnost pro svou práci využívat originálních Osmo strojů.

ZÁZEMÍ FIRMY