+420 283 933 452

Obchodní zástupce - region PRAHA/STŘEDNÍ ČECHY

Náplň práce:

  • péče o stávající klientelu v dobře fungujícím regionu jižních a západních Čech
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • poskytování obchodně technického poradenství odběratelům
  • zpracování cenových nabídek
  • obchodní činnost v oblasti nátěrových hmot a obchodu se dřevem
  • služební cesty v rámci Prahy a Středních Čech

Požadavky na pozici

  • vzdělání SŠ
  • bydliště ve Středních Čechách nebo Praze
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe nebo vzdělání v technickém oboru
  • praxe na obchodní pozici
  • samostatnost, časová flexibilita a příjemné vystupování
  • základní znalost MS Office (CRM)

Nabízíme

  • práci na HPP s vybudovanou klientelou
  • motivující finanční ohodnocení fixní plat + měsíční prémie + kvartální odměny
  • služební automobil k soukromému užívání, mobil, notebook, tablet
  • odborné vzdělávání
  • mladý kolektiv

Termín nástupu

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce podle přiděleného regionu:

  • Praha a Střední Čechy.

V případě, že jste se rozhodli účastnit se výběrového řízení zašlete prosím svůj životopis s názvem pracovní pozice na info@au-mex.cz.

Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru s jednatelem společnosti AU-MEX Ing. Petrem Hanzalem. Pro bližší informace a dohodnutí schůzky volejte na tel. č. 608052451.

Děkujeme, AU-MEX.

Zázemí firmy
Ověřená firma ifirmy.cz AU-MEX s.r.o.