+420 283 933 452

Toscana Antica

Kolekce Toscana Antica obsahuje 6 barevných odstínů. Unikátností této kolekce jsou ručně opracované hrany jednotlivých desek, což dodává podlahám hloubku. Konečná povrchová úprava je provedena Tvrdými voskovými oleji OSMO. 

TOSCANA ANTICA

Provedení: základem pro výrobu je dřevina dub, třídění Rustic A/B, suky jsou vytmeleny voděodolným lepidlem D3 zabarvené do barvy odstínu podlahy. Toscana Antica je vrcholem nabídky podlah OLD CHAPEL, kdy se ve výrobním procesu využívá kombinací všech variant výrobních procesů používaných u předcházejících produktových řad. Po opracování a ustálení povrchu dřeva se masírují do pórů dřeva dekorační vosky a oleje a výslednou kvalitu povrchu dotvoří ošetření OSMO Tvrdým voskovým olejem. Podélné i příčné strany jsou ručně škrábané a dohromady s unikátním povrchem vytváří podlahu, která je pro lidi, kteří milují přírodní materiál dřevo a zároveň dokáží ocenit jeho ruční zpracování. Každá podlaha z této produktové řady je originální, pozoruhodná a noblesní a v každém interiéru vytvoří jedinečnou dominantu.

Rozměry a ceny naleznete pod záložkou „ K podlahám Old Chapel „ zde : https://www.au-mex.cz/drevene-podlahy


45 Florencia

POPTAT / KOUPIT

46 Perugia

POPTAT / KOUPIT

47 Pisa

POPTAT / KOUPIT

48 Siena

POPTAT / KOUPIT

49 Livorno

POPTAT / KOUPIT

50 Empoli

POPTAT / KOUPIT


Poptávkový formulář


<p>Vážený zákazníku,<br /> děkujeme, že uvažujete o podlahách OLD CHAPEL. Tyto podlahy jsou vyráběny na zakázku a proto Vás laskavě prosíme, aby jste vyplnili poptávkový formulář abychom Vám mohli předložit základní nabídku na dodávku podlahy, obvodových lišt a lepidla pro celoplošné lepení. Nabídku Vám vypracujeme během následujících 2 pracovních dnů. Děkujeme za odeslání poptávky.</p>


ZÁZEMÍ FIRMY