+420 283 933 452

Romance Line

Kolekce Romance Line obsahuje 11 barevných odstínů. Typické pro tuto kolekci jsou vypalované povrchy, které jsou následně vykartáčované a pomocí různé intenzity následného bělení se dosahuje zcela netradičních povrchů. Tím, že měkká část povrchu se po vypálení odstraní, působí tyto podlahy rustikálním a zcela přírodním dojmem. Dohromady s konečnou úpravou OSMO vzniká jedinečná optika. 

ROMANCE LINE

Provedení: základem pro výrobu je dřevina dub, třídění Rustic A/B, suky jsou vytmeleny voděodolným lepidlem D3 zabarvené do barvy odstínu podlahy. Romance Line je vlajkovou lodí podlah OLD CHAPEL. Při výrobním procesu se používá metoda vypalování povrchu dílců, který se následně kartáčuje a čistí. Podélné hrany jsou lehce zaoblené, což se dosáhne vypalováním a následným vykartáčováním. Pomocí chemické manipulace se dociluje různých stupňů vybělení povrchu. Po opracování a ustálení povrchu dřeva se masírují do pórů dřeva dekorační vosky a oleje a výslednou kvalitu povrchu dotvoří ošetření OSMO Tvrdým voskovým olejem. Podlahy z řady Romance Line jsou opravdovým skvostem.

Rozměry a ceny naleznete pod záložkou „ K podlahám Old Chapel „ zde : https://www.au-mex.cz/drevene-podlahy


34 Temně černá

POPTAT / KOUPIT

36 Bíle zvětralý

POPTAT / KOUPIT

39 Bíle bělená

POPTAT / KOUPIT

40 Černě bělená

POPTAT / KOUPIT

41 Červeně bělená

POPTAT / KOUPIT

44 Šedě bělený

POPTAT / KOUPIT

54 Pistol šedý

POPTAT / KOUPIT


Poptávkový formulář


Vážený zákazníku,
děkujeme, že uvažujete o podlahách OLD CHAPEL. Tyto podlahy jsou vyráběny na zakázku a proto Vás laskavě prosíme, aby jste vyplnili poptávkový formulář abychom Vám mohli předložit základní nabídku na dodávku podlahy, obvodových lišt a lepidla pro celoplošné lepení. Nabídku Vám vypracujeme během následujících 2 pracovních dnů. Děkujeme za odeslání poptávky.


Zázemí firmy