+420 283 933 452

Hand Scraped Line

Kolekce Hand Scraped Line obsahuje 6 barevných odstínů. Požadovaný odstín se dosáhne chemickou úpravou dřeva čímž se zcela změní původní odstín dubového dřeva. Následně jsou do hloubky dřeva vpravovány oleje OSMO a konečná úprava je provedena tvrdými voskovými oleji OSMO. 

HAND SCRAPED LINE

Provedení: základem pro výrobu je dřevina dub, třídění Rustic A/B, suky jsou vytmeleny voděodolným lepidlem D3 zabarvené do barvy odstínu podlahy. Výrobní řada Hand Scraped Line nabízí další vývojový stupeň opracování povrchů podlah OLD CHAPEL, kdy povrch je místně škrábaný a vytváří tak zajímavý optický efekt. Podélné hrany jsou ručně škrábané, příčné hrany jsou ve standardní nabídce s mikrofází, lze po dohodě nabídnout i příčné hrany ručně škrábané. Ve výrobním procesu jsou podlahové dílce chemicky upravovány tak, aby se změnila přírodní barva dubu do různých odstínů. Následně jsou vpravovány do hloubky pórů dřeva barevné oleje. Podlahové dílce jsou v posledním procesu povrchově ošetřeny OSMO tvrdým voskovým olejem, který zajistí konečnou odolnost podlahy při maximálním zachování přírodního vzhledu dřeva. Barva podlahy v průběhu prvních 3 – 6 měsíců zesvětlá ca. o 30% a její optický vzhled se vyrovná a stane se klidnější.

Rozměry a ceny naleznete pod záložkou „ K podlahám Old Chapel „ zde : https://www.au-mex.cz/drevene-podlahy


5 Gothic

POPTAT / KOUPIT

10 Šedě louhované

POPTAT / KOUPIT


Poptávkový formulář


Vážený zákazníku,
děkujeme, že uvažujete o podlahách OLD CHAPEL. Tyto podlahy jsou vyráběny na zakázku a proto Vás laskavě prosíme, aby jste vyplnili poptávkový formulář abychom Vám mohli předložit základní nabídku na dodávku podlahy, obvodových lišt a lepidla pro celoplošné lepení. Nabídku Vám vypracujeme během následujících 2 pracovních dnů. Děkujeme za odeslání poptávky.


Zázemí firmy