+420 283 933 452

Cottagy Line

Cottagy Line je nejnovějším vývojovým stupněm zpracování se 4 výjimečnými dekory . Po opracování a po ustálení povrchu dřeva se masírují do pórů dřeva dekorační vosky a oleje a výslednou kvalitu povrchu dotvoří ošetření OSMO Tvrdým voskovým olejem. Podélné hrany jsou lehce zkosené, příčné hrany mají mikrofázi. Výrobce se inspiroval při zrodu odstínů skandinávským vesnickým stylem.

COTTAGY LINE

Provedení: základem pro výrobu je dřevina dub, třídění Rustic A/B, suky jsou vytmeleny voděodolným lepidlem D3 zabarvené do barvy odstínu podlahy. Cottagy Line je nejnovějším vývojovým stupněm zpracování podlah OLD CHAPEL. Po opracování a po ustálení povrchu dřeva se masírují do pórů dřeva dekorační vosky a oleje a výslednou kvalitu povrchu dotvoří ošetření OSMO Tvrdým voskovým olejem. Podélné hrany jsou lehce zkosené, příčné hrany mají mikrofázi. Výrobce se inspiroval při zrodu odstínů skandinávským vesnickým stylem.

Rozměry a ceny naleznete pod záložkou „ K podlahám Old Chapel „ zde : https://www.au-mex.cz/drevene-podlahy


51 Iceland

POPTAT / KOUPIT

52 Gravel

POPTAT / KOUPIT

53 Driftage

POPTAT / KOUPIT

60 Aqua Pad

POPTAT / KOUPIT


Poptávkový formulář


Vážený zákazníku,
děkujeme, že uvažujete o podlahách OLD CHAPEL. Tyto podlahy jsou vyráběny na zakázku a proto Vás laskavě prosíme, aby jste vyplnili poptávkový formulář abychom Vám mohli předložit základní nabídku na dodávku podlahy, obvodových lišt a lepidla pro celoplošné lepení. Nabídku Vám vypracujeme během následujících 2 pracovních dnů. Děkujeme za odeslání poptávky.


Zázemí firmy