+420 283 933 452

Basic Line

Kolekce Basic Line obsahuje 17 barevných odstínů. Tato vstupní kolekce se vyznačuje hladkým povrchem. Požadovaný odstín se dosáhne chemickou úpravou dřeva a následnou konečnou úpravou tvrdými voskovými oleji od OSMO. 

BASIC LINE

Provedení: základem pro výrobu je dřevina dub, třídění Rustic A/B, suky jsou vytmeleny voděodolným lepidlem D3 zabarvené do barvy odstínu podlahy. Povrch je broušený. Podélné hrany jsou lehce zkosené, příčné hrany u podlah s tl. 16 mm mají mikrofázi a příčné hrany u podlah s tl. 21 mm mají jemnou fázi. Při zpracování jsou využívány přírodní tříslové kyseliny a minerály, které jsou obsaženy v dřevině dub a které při procesu čpavkováním přemění původní barvu dřeviny. Následně je povrch povrchově ošetřen barevnými oleji, které vytvoří optický vzhled odstínu. Podlahové dílce jsou v posledním procesu povrchově ošetřeny OSMO tvrdým voskovým olejem, který zajistí konečnou odolnost podlahy při maximálním zachování přírodního vzhledu dřeva. Barva podlahy v průběhu prvních 3 – 6 měsíců zesvětlá ca. o 30% a její optický vzhled se vyrovná a stane se klidnější.

Rozměry a ceny naleznete pod záložkou „ K podlahám Old Chapel „ zde : https://www.au-mex.cz/drevene-podlahy


1 Naturel

POPTAT / KOUPIT

2 Naturel bílá

POPTAT / KOUPIT

3 Naturel červená

POPTAT / KOUPIT

4 Naturel hnědá

POPTAT / KOUPIT

8 17století červený

POPTAT / KOUPIT

9 17století černý

POPTAT / KOUPIT

15 Café

POPTAT / KOUPIT

16 Café černá

POPTAT / KOUPIT

17 Café mix

POPTAT / KOUPIT

18 Bílá křída

POPTAT / KOUPIT

19 Hluboce kouřový

POPTAT / KOUPIT

21 Naturel sníh

POPTAT / KOUPIT

22 Naturel černá

POPTAT / KOUPIT

24 Clear Dub

POPTAT / KOUPIT


Poptávkový formulář


Vážený zákazníku,
děkujeme, že uvažujete o podlahách OLD CHAPEL. Tyto podlahy jsou vyráběny na zakázku a proto Vás laskavě prosíme, aby jste vyplnili poptávkový formulář abychom Vám mohli předložit základní nabídku na dodávku podlahy, obvodových lišt a lepidla pro celoplošné lepení. Nabídku Vám vypracujeme během následujících 2 pracovních dnů. Děkujeme za odeslání poptávky.


Zázemí firmy