Přihláška do AU-MEX zákaznického klubu

Zákaznická karta

Staňte se členem zákaznického klubu, zaregistrujte se online prostřednictvím registračního formuláře. Vaši registraci Vám potvrdíme e-mailem s přiděleným číslem a do deseti dnů obdržíte zákaznickou kartu. Můžete se zaregistrovat i přes AU-MEX Facebook . Se zákaznickou kartou můžete nakupovat jak v našem e-shopu, tak v naší značkové prodejně AU-MEX s.r.o. Poděbradská 574/40, Praha 9 – Vysočany nebo u všech autorizovaných prodejců sortimentu AU-MEX. Všechny autorizované prodejce naleznete na www.au-mex.cz a po objednání přes autorizované prodejce přímo ve Vašem regionu jsou tyto prodejny zároveň výdejními místy.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Ulice a číslo popisné:
Město / obec:
PSČ:
 
Souhlasím se zasíláním novinek
Souhlasím s pravidly zákaznického klubu
Seznam autorizovaných prodejců v ČR On-line prospekty výrobků

Pravidla členství v AU-MEX zákaznickém klubu

 1. Členem Klubu se stává zákazník, starší 18 let, který ve firemní prodejně AU-MEX vyplní vstupní formulář a osobně obdrží kartu člena Klubu s přiděleným číslem zákaznické karty.
 2. Členem Klubu se stává zákazník, starší 18 let, který vyplní vstupní registrační formulář online přes www.au-mex.cz a poštou obdrží kartu člena Klubu s přiděleným číslem zákaznické karty.
 3. Zákaznickou kartu AU-MEX lze uplatnit při nákupu pouze ve firemní prodejně AU-MEX nebo u všech autorizovaných prodejců jejichž seznam naleznete na www.au-mex.cz a u kterých bude viditelně zvýrazněna AU-MEX zákaznická karta pro jednotlivé typy výrobků.

  Postup jak najdete svého autorizovaného prodejce:
  • vyberte požadovaný sortiment
  • zobrazte prodejce
  • vyberte požadovaný kraj
  • zobrazí se autorizovaní prodejci na zvolený typ výrobku
 4. Držitel zákaznické karty získává při každém nákupu okamžitou slevu ve výši 5% a to z aktuálně platných maloobchodních cen vydaných společností AU-MEX, která je platná na tento sortiment: Slevu ve výši 5% obdrží držitel zákaznické karty u autorizovaných prodejců, kteří jsou označeni AU-MEX zákaznickou kartou a pouze na výrobky u kterých je autorizovaný prodejce uveden jako „prodejce“.
 5. Sleva uvedená na zákaznické kartě se nevztahuje na palubky, zboží v akci nebo výprodeji a na služby.
 6. Členem Klubu se nemůže stát zákazník, který je podnikatelem v oblasti prodeje dřevařského sortimentu, podlahových krytin, nátěrů na dřevo, spojovacího materiálu.
 7. Členství v klubu zaniká:
  • člen klubu nezískal během uplynulých dvou let žádné body
  • na vlastní žádost člena
  • zrušením AU-MEX zákaznického klubu
 8. Firma AU-MEX s.r.o. se zavazuje, že uvedené informace budou použity pouze pro její interní potřeby a nebudou v žádném případě předávány třetí straně. Vyplněním přihlášky se zákazník k ničemu nezavazuje a může členství v Klubu kdykoliv zrušit.
 9. AU-MEX si vyhrazuje právo možnosti upravit Pravidla členství v AU-MEX zákaznickém klubu, případně AU-MEX klub zrušit. O všech změnách budou členové klubu informováni na firemní prodejně a na www.au-mex.cz v sekci „ ZÁKAZNICKÝ KLUB „.

Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english