Dřevěné fasády z masivního dřeva - fasádní dřevo a profily

listovací on-line katalog ukázka realizací

PODÍVEJTE SE NA PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCI PRO FASÁDY A OBLOŽENÍ. POZOR, POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Detail akce zde: http://www.au-mex.cz/akce_7.8.-30.9.2017/fasady-a-oblozeni.html

 

 

více

Smrk - dřevěné fasády a obklady, dřevo na fasády

Dřevěné fasády smrkFasády ze smrkového dřeva zajistí na vašem balkóně nebo na vaší verandě správné uvolnění. V nabídce naleznete i smrkové dřevěné fasády v provedení "systém Vario", který nabízí překvapující možnosti pro kreativní projektanty. Montážní latě a hranoly jsou k dostání v četných variantách.

více

Modřín - dřevěné fasády a obklady, dřevo na fasády

Dřevěné fasády modřínDřevěné fasády z modřínu - sortiment fasád z modřínového dřeva, ve kterém naleznete dynamický i decentní styl. Dřevěné fasády z modřínu ztělesňují funkčnost a design ve vyváženém poměru.

více

Borovice - dřevěné fasády a obklady, dřevo na fasády

Dřevěné fasády boroviceNaše borovicové dřevěné fasády jsou zredukované na jednoduchý tvar a přesto působí elegantně. Velkorysé v rozměrech a zároveň individuálního vzhledu.

více

Thermowood borovice - dřevěné fasády a obklady, dřevo na fasády RealFacade

Dřevěné fasády Thermowood jsou vyrobené metodou zpracování tepelně upraveného dřeva. Ekologická, odolná a rozměrově stálá dřevěná fasáda.

více

Exotické fasády - exotické dřevěné fasády a profily

Dřevěné fasády exotickéDřevěné fasády a fasádní profily z exotické dřeviny Dark Red Meranti (malajský červený cedr) zajistí na vašem balkóně nebo na vaší verandě správné uvolnění. Dřevěné fasády - praktická ochrana vůči povětrnostním vlivům a nežádoucím pohledům se snadnou montáží.

více

Fasádní dřevo s barevnou úpravou povrchu

Dřevěné fasády barvenéBarevná úprava fasádního dřeva - vyberte si vlastní povrchovou úpravu či barvu Vaší fasády.

Fasádní systémy z masivního dřeva, fasádní profily a dřevo na fasády s barevnou úpravou povrchu.

Dřevo na fasády -fascinující materiál pro tvůrčí rozmanitost

Stále více stavebníků, projektantů a architektů se rozhoduje pro tvořivé řešení se dřevem. To je zcela přirozená věc. Přírodní materiál v kombinaci s hliníkem (který se u dřevěných fasád často používá na fasádní profily) otevírá kreativní a technické možnosti, které lze s jinými materiály často realizovat pouze s vysokým nasazením.

Se svým příjemně živoucím vzhledem je dřevo ideální materiál pro všechny, kteří chtějí v architektuře opustit každodenní zaběhnuté cesty a zároveň kladou důraz na vysokou hospodárnost.

V našich dřevěných fasádních systémech vám přinášíme fascinující přírodní materiál v různých tvarech a barvách. Vysoká úroveň zpracování, promyšlená systematika a vypilovaná přesnost až do detailu zajišťují rychlou, jednoduchou a hospodárnou montáž. U dřevěných fasád, ať už s fasádními profili dřevěnými či hliníkovými, si přijdou na své nejenom milovníci dřeva a přírody, ale díky úsporám také chladní počtáři.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english