Masivní podlahy - dřevěné podlahy z masivu

listovací on-line katalog

Masivní podlahy z kolekce REALFLOOR jsou jedním z nejodolnějších typů dřevěných podlah. Nabídka je tvořena z masivních prken, parket nebo z podlahových palubek. Masivní dřevěné podlahy jsou tradičním typem podlah s dlouholetou historií a jsou velmi oblíbené pro svůj přirozený přírodní vzhled a nestárnoucí hodnotu. Vyrábějí se ze dřeva stromů MERBAU, PALISANDR, TEAK, JASAN, BOROVICE, SMRK, MODŘÍN a DUB. Vyberte si ze široké nabídky masivních podlah:

Proč masivní dřevěnou podlahu?

Masivní podlahy vypadají v interiéru velice přirozeně, jsou trvanlivé a nenáročné na údržbu. Masivní dřevěné podlahy hlavně vytváří zdravé klima v místnosti bez roztočů a prachu. Vyrábějí se v tloušťkách 15 – 40 mm a je možné je opakovaně renovovat. S užíváním získávají masivní dřevěné podlahy přirozenou patinu a krásnější vzhled. Investice do masivních dřevěných podlah neztrácí i po čase svojí hodnotu. Naopak…

Výhody

Mezi největší výhody masivních podlah patří trvanlivost, schopnost absorbce vlhkosti, odolnost proti vlhkosti, stabilita, izolační schopnosti, obnovitelnost povrchu a nadčasový přírodní vzhled a výhodná investice.

Životnost

Podlahy z masivu mají velice dlouhou životnost a v domě nebo v bytě vydrží i po několik generací. V případě, že se po mnoha letech užívání podlahy projeví známky jejího opotřebení, lze podlahu přebrousit, její povrch ošetřit ochranným nátěrem a nadále využívat ještě dlouhou dobu. Pro správnou funkci povrchového ošetření masivních dřevěných podlah doporučujeme nátěry OSMO COLOR.

Kolekce REALFLOOR

Kolekce exotických dřevin REALFLOOR – v kolekci exotických dřevin naleznete masivní dřevěné podlahy z exotických dřevin TEAKU jávského, TEAKU barmského, MERBAU a PALISANDR.

Kolekce klidných dřevin REALFLOOR – v kolekci klidných dřevin naleznete masivní dřevěné podlahy z dubu, jasanu, borovice severské a sibiřského modřínu.

(Pokud máte zájem o samostatné hoblované palubky či např. obkladová prkna, naleznete je v sekci palubky).


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english