Terasy - dřevěné terasy a terasová prkna REAL DECK

listovací on-line katalog ukázka realizací
více

Dřevěné terasy z exotických dřevin REAL DECK

Terasy z exotických dřevinNabízíme kvalitní dřevěné terasy z exotických dřevin. Jedná se o terasy ze dřevin Bangkirai, Massaranduba, Merbau, Bukit, Teak, IPE a Garapa.


Terasy z exotických dřevin jsou jedinečné svým barevným provedením i vlastnostmi. Vyberte si kvalitní terasu z exotické dřeviny šitou na míru vašemu domu a zahradě!

více

Dřevěné terasy z jehl. dřevin a THERMO dřevo REAL DECK

Terasy z jehličnatých dřevinKromě exotických teras nabízíme i dřevěné terasy z jehličnatých dřevin, které jsou cenovou alternativou k exotickému dřevu a díky schopnosti dobře přijímat ochranné terasové olejové nátěry nabízí možnost široké škály barevného ztvárnění. Jedná se o terasy ze sibiřského modřínu, jesenického modřínu, terasy ze stepní borovice bez impregnace, s tlakovou impregnací Wolmanit (zelená) nebo Bochemit (hnědá), ze západního červeného cedru a také terasy z tepelně upraveného dřeva jako je THERMO borovice a THERMO jasan.

více

Terasový systém Deck Click - REAL DECK

Dřevěné terasy Deck Click

Terasový systém Deck Click - staráme se, po čem chodíte! Terasa pro elegantní, radostný a moderní životní styl. Bez šroubů, bez lepidla a bez nářadí.

Tato unikátní podlaha s modulovým systémem "terasové čtverce" je vyráběna z uznávaných tropických tvrdých dřevin jako hlavní materiál pro použití v exteriéru, doplněný o inovativní "do sebe zapadající" systém podkladu/roštu umožňující mnohonásobné využití a snadnou pokládku.

více

Hranoly pod terasy - dřevo na terasy

Hranoly pod terasy - hranoly pod všechny typy a druhy venkovních dřevěných teras. Hranoly pod terasy Sibiřský modřín a slezský modřín, hranoly pod exotické terasy.

více

Výškově stavitelné podstavce pro terasy

terč

Podstavce pro pokládku dřevěných teras vytvářejí svým rozmístěním pod dřevěné terasy podlahový rošt. Zajistí vyrovnání svažitého podkladu i podlahové nerovnosti až do 27 cm.

Dřevěné terasy - referenční fotografieReal Deck

REAL DECK je synonymum pro kvalitní venkovní dřevěné podlahy vlastní výroby. Společnost více jak dvacet let své existence spolupracuje s vybranými dodavateli a inovuje tradiční postupy zpracování dřeva tak, aby konečný produkt byl co nejkvalitnější. Na celém procesu, od výběru vhodného materiálu po technologie zpracování, participuje tým specialistů. Ti pracují v duchu filozofie značky REAL DECK – poskytnout zákazníkovi komfortní a zároveň estetický přírodní výrobek.

V nabídce produktů REAL DECK lze nalézt terasová prkna z exotických a evropských dřevin nebo podkladní hranoly pod terasy z vlastní produkce a od spolehlivých parterů z Jižní Ameriky, Malajsie, Indonésie, Číny, Kanady a Ruska. Zákazníci si mohou vybrat z širokého sortimentu produktů vyrobených z tropických tvrdých dřev jako je třeba Teak, Bangkirai, Massaranduba, Ipe, Garapa či Bukit. Nabídka evropských dřevin je rovněž široká. Zde můžete nalézt kvalitní dřeviny ze sibiřského Modřínu, tuzemské nebo skandinávské Borovice a Modřínu.

TRADICE A KVALITA

Kvalita výrobků je hlavní prioritou značky REAL DECK. Pokud jsou správně podpořeny kladné vlastnosti dřeva, výsledné produkty se vyznačují dlouhou životností a odolností. Za více jak dvacet let působení v oblasti dřevozpracujícího průmyslu má společnost vypracované špičkové know-how všech výrobních postupů.

MODERNÍ VZHLED

Dřevěné terasy REAL DECK jsou vyráběny převážně z exotických dřevin pocházejících z jihovýchodní Asie a Jižní Ameriky, které se vyznačují širokým spektrem barev. Firma Au-Mex nabízí nejkvalitnější terasová prkna ze sibiřského Modřínu, které se vyrábí v oblastech Sibiře nabízející nejkvalitnější vstupní dřevěnou hmotu pro výrobu teras. Díky kombinaci neobvyklých odstínů barev a surového vzhledu dřeva jsou zahradní terasy přirozenou a moderní součástí zahrad s dlouhou životností.

OCHRANA PŘÍRODY

Výrobky REAL DECK jsou určeny pro milovníky přírodních interiérů, exteriérů a přírody jako takové. Jsou vyrobeny s důrazem na ekologii při výrobě, logistice i získávání materiálu. Zákazníci značky REAL DECK si mohou být jisti, že zakoupené produkty jsou vyrobeny v souladu se zásadami trvale udržitelné těžby dřeva. Použitý materiál pochází z řízené těžby.

Dřevěné terasy - referenční fotografie


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english