Dubové podlahy a masivní podlahy Old Chapel

listovací on-line katalog

Masivní podlahy z podlahových palubek od výrobce Old Chapel, který se specializuje především na postaršené dubové podlahy, patří k tomu nejlepšímu na trhu. Jak taková palubka Old Chapel vzniká?

Od stromu až k masivnímu podlahovému prknu...

Zdravé dřevo je živým organismem. Divoká zvěř žije volně v lese a je držena v určitém počtu ochránci přírody. Stejně tak i stromy v lese jsou opečovávány lesníky. K pokácení jsou vybírány zdravé stromy a zároveň se zajišťuje nové zalesňování pro příští generace.

Jak zalesňování, stejně tak i kácení je typické pro určitou roční dobu. Pokácené stromy jsou pečlivě připravovány pro jeho druhý život. Kvalita finálního produktu je závislá na postupu zpracování. Ze stromu se získá řezivo, které se pečlivě třídí podle kvality, vybrané fošny se následně vysuší a po té se znovu přetřídí. Tak se zíkává základní materiál pro jeho nový život s Old Chapelem. Hoblováním a frézováním spojů se fošny přemění na podlahová prkna a odhalí se fládrování a dosud netušená přirozená krása dřeva.

Vpravování dekoračních vosků transparentních do podlahových prken se strukturovaným povrchem probíhá vmasírováním těchto barevných pigmentů přímo do pórů dřeva. Doba postaršených podlah klade důraz na skutečně starý a autentický vzhled podlahy, přičemž povrch je dokončen tvrdým voskovým olejem OSMO COLOR. Podlaha nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, povrch je snadno renovovatelný pomocí výrobků údržby OSMO COLOR.

Dubové podlahy - postaršené podlahy špičkové kvality

Výrobky Old Chapel představují jedny z nejkvalitnějších řad masivních podlah z palubek. Specialitou tohoto výrobce jsou pak především postaršené dubové podlahy. Většina ze sérií dubových podlah Old Chapel disponuje starou patinou, která dodá nádech historie. Ačkoliv postaršené podlahy jsou v současnosti velice oblíbené, úpravu povrchu masivní podlahy si samozřejmě můžete vybrat libovolnou jinou.

S podlahami Old Chapel navíc rozhodně neplatí, že dubová podlaha rovná se podlaha s fádní či konzervativní barvou povrchu - např. podlaha Traditional Line vás svou barevnou variací určitě překvapí. Na závěr nezbývá než dodat, že pokud vám masivní podlahy Old Chapel nevyhovují, zkuste si prohlédnout další masivní podlahy z našeho sortimentu, jako jsou celomasivní podlahy Terhurne či podlahové palubky přímo od společnosti Au-mex. Pokud se vám masivní podlahy zdají příliš drahé, zkuste si projít nabídku na třívrstvé dřevěné podlahy a laminátové podlahy.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english