Dřevěné terasy z exotických dřevin REAL DECK

PODÍVEJTE SE NA PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCI PRO TERASY BANGKIRAI. POZOR, POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Detail akce zde: http://www.au-mex.cz/akce_7.8.-30.9.2017/bangkirai.html

více

Terasy Bangkirai - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy BangkiraiDřevina Bangkirai je zárukou dřevěné terasy s velmi odolným, tvrdým a trvanlivým dřevem, immunním proti houbám a plísním, které díky velké hustotě dřeva bangkirai balau nepronikají dovnitř.

více

Terasy Merbau (lat. Intsia Bijuga) - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy MerbauDřevěné terasy ze dřeviny Merbau dodáváme vzduchosuché s vlhkostí ca. 20%. Jádrové dřevo je hnědošedé až tmavě červenohnědé s různými odstíny. Toto dřevo obsahuje vysoký obsah pryskyřice, která se projevuje výskytem zlatavě žlutým žilkováním.

více

Terasy Massaranduba - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy MassarandubaMassaranduba na dřevěné terasy je mimořádně jemné, rovnoměrně strukturované a rovně rostlé dřevo má purpurově červenohnědou barvu s různými odstíny. Barevné rozdíly u massaranduby mezi jednotlivými prkny jsou přirozené a obvyklé. Ve dřevě massaranduba se mohou vyskytnout otvory od hmyzu, které však neovlivňují trvanlivost a statické vlastnosti.

více

Terasy Teak - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy TeakTerasy z teaku dodáváme výhradně z teaku barmského ve třídění Select&Better, uměle vysušeného na vlhkost 16 – 18%. Pravý barmský teak má úzké, světle žlutohnědé bělové dřevo a tmavé zlatohnědé jádrové dřevo, které na vzduchu na povrchu tmavne na středně nebo tmavě hnědé.

více

Terasy Bukit - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy BukitTerasové dřevo Bukit je dřevo na terasy patřící do kategorie Dark Red Meranti. Jedná se o dřevinu bukit označovanou jako lehké tvrdé dřevo Barevnost dřeviny bukit je od tmavočervené až po světlečervenou barvu. Díky této barevnosti dřevinu Bukit zákazníci hodnotí jako jednu z nejhezčích.

více

Terasy Ipe - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy IpeDřevěné terasy Ipe jsou světle až tmavě čokoládově hnědé, občas přechází do olivově hnědého odstínu. Barevné rozdíly mezi jednotlivými prkny jsou přirozené a obvyklé. Dřevo Ipe je všeobecně pokládáno za pevné a velmi tvrdé.

více

Terasy Garapa - dřevěné terasy REAL DECK

Terasy GarapaTerasy ze dřeviny Garapa charakterizuje pevnost a trvanlivost, stabilita v proměnlivých atmosférických podmínkách a vynikající dekorativní vzhled. Dřevo Garapa je světle žlutohnědé dřevo, které na vzduchu na povrchu částečně tmavne na středně hnědou barvu. Garapa má převážně přímé vláknění.

VOLBA DŘEVA

Druhy dřeva se liší nejenom opticky, ale také svou trvanlivostí a odolností. Již při volbě dřeva by mělo proto být vzato v úvahu, k čemu bude dřevo použito a jak silně bude zatěžováno. Terasová prkna z exotického tvrdého dřeva jako bangkirai, massaranduba, kapur, bukit, garapa, merbau, ipe a teak si vystačí bez dodatečné chemické ochrany dřeva. I v přímém kontaktu se zeminou je velmi dobře odolné a trvanlivé. U

HRA BAREV

Podle druhu dřeva se jednotlivé dřevěné profily terasových prken vyznačují přírodní hrou barev. Tato různorodá hra barev propůjčuje produktu živý vzhled a podtrhuje přírodní, individuální charakter dřeva.

OTVORY OD HMYZU

U bangkirai se mohou ojediněle vyskytnout malé otvory, zvané „pinholes“. Přitom se jedná o otvory po hmyzu od škůdce v čerstvém dřevu, který se výhradně vyskytuje u živých stromů. Před zpracováním na terasové dřevo škůdce odumře. Neexistuje žádné nebezpečí pro produkt nebo okolní stavby.

LÁTKY OBSAŽENÉ VE DŘEVU

U některého dřeva jako například bangkirai, massaranduba a garapa se mohou v počáteční době vymývat barevné látky obsažené ve dřevu. Proto by měly být okolní stavební prvky, fasády a kameny chráněny příslušnými konstrukcemi nebo zakrytím. U bazénů nebo rybníků může jinak dojít k zakalení vody. Některá terasová prkna je vhodné po několika měsících od položení ošetřit lazurou.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english