Terasy kompozitní nebo-li terasy PVC/dřevo (WPC terasy)

WPC terasová prkna jsou materiálem využívajícím výhody spojení dřeva a plastu, díky čemuž jsou téměř bezúdržbové a mají dlouhou životnost. V nabídce máme následující typy:

Proč WPC terasy?

WPC (Wood-Plastic Composite) je kompozitní materiál na bázi dřeva a plastového polymeru. Poměr borovicového dřeva ku PVC je 50% - 50%. Cílem WPC materiálu je co nejvíce napodobit vzhled dřeva při zachování odolnosti plastu.

Povrch

Povrch WPC terasových prken má drážky, je hladký a nedělá třísky. Můžete tedy po nich chodit bez obav bosi. Protiskluzová úprava pak chrání proti uklouznutí, i když je povrch mokrý.

Výhody

WPC terasy netrpí běžnými nedostatky dřeva. Jsou oblíbené především pro svoji barevnou stálost a to i při vystavení přímému slunci. Navíc jsou odolné proti atmosférickým vlivům, nevadí jim tedy déšť, vlhkost, slunce, ani mráz.

Materiál vykazuje tvarovou stálost, takže nemění svůj objem v závislosti na okolním prostředí. Díky této vlastnosti není náchylný na tvorbu prasklin. Podíl plastového materiálu zajišťuje odolnost proti plísním a hmyzu.

Ačkoli jsou WPC terasy dražší při pořizování, mají delší životnost a jsou nenáročné na údržbu, takže se náklady na pořízení terasy rychle vrátí.

Životnost

U WPC terasových prken se udává životnost 20-25 let bez změny vlastností. Materiál vyniká snadnou údržbou a čištěním. Od běžného znečištění dobře poslouží proud vody.

Typy provedení

Kompozitní prkna se vyrábějí dutá, nebo plná. Dutá prkna jsou levnější a lehčí, ale mají menší nosnost a je nutné je spádovat.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english