Rady a tipy

Přeprava těžkých břemen a rozměrných předmětů

Pokud jste se rozhodli pro nákup jakéhokoli těžkého či rozměrného produktu, jako je například masivní nábytek, terasová či podlahová prkna, OSB desky, překližky či konstrukční hranoly a nezvolíte k přepravě Vámi nakoupeného zboží naše logistické služby, budete často stát před otázkou, jak bezpečně převézt zboží, které jste nakoupili.

Moderní kuchyně ve znamení dřeva

Čeká vás stěhování do nového bytu, který bude třeba zařídit? Plánujete obměnu staré kuchyně? Hledáte kvalitu? Odpověď je jednoduchá, volte dřevo.

O dřevěných terasách

Řada lidí se rozhodne vybudovat si ke svého domu tradiční venkovní terasu. Jde o funkční i architektonický venkovní stavební prvek, který dobře vypadá a umožní obyvatelům domu ničím nerušené posezení na rovném povrchu ve stínu jejich domu. Venkovní terasy značně rozšíří využitelnou plochu domu a je vhodná pro posezení s rodinou i s přáteli. Největší vytížení zahradní terasy přichází v letních měsících, v období barbecue párty. Pro mnoho lidí je značně lákavá představa snídaně a čtení novin na čerstvém vzduchu, stejně jako pití chlazených nápojů a vína v horkém letním večeru.

Dřevo v interiéru

Dřevo je ekologické a je jedním z nejstarších materiálů. Náš článek může být nápomocen při rozhodování, jaké dřevo použít pro vaše návrhy interiérů. Dřevěný nábytek nebo architektonické prvky ze dřeva dodají místnosti nejenom příjemný vzhled, ale také provoní prostory.

Výběr klik do interiérů ve dřevě

Kliky jsou neodmyslitelnou součástí dveří a společně s nimi tvoří ucelený design interiéru. Jejich výběr by se proto neměl podceňovat. V současnosti existuje celá řada typů klik, které se hodí pro rozdílné druhy interiérů. Ačkoliv se může zdát jejich výběr triviální záležitostí, tak jednoduché to není.

Údržba teras a dalších dřevěných exteriérů i interiérů

Aby dřevo zůstalo natrvalo hezké, mělo by být chráněno před nadměrným pohlcováním vlhkosti, před slunečním zářením a mechanickým oděrem. K tomu slouží nátěry na dřevo jako jsou oleje, vosky, lazury apod.

Výhody masivních podlah

Masivní podlahy jsou jedním z nejlepších podlahových řešení a jejich obliba strmě vzrůstá. Pod pojmem masivní podlaha se ukrývají všechny podlahy z masívu, podlahy z parket a podlahové krytiny.

Jak zabalit věci pro stěhování

Téměř každý z nás se někdy dostane v životě do situace, že musí změnit bydliště. V tu ránu přichází na řadu stěhování. Stěhování je celkem náročná záležitost a rozhodně není pro většinu lidí oblíbenou činností.

Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english