Palubky - dřevěné podlahové a další palubky, prkna, hranoly

Palubky jsou dřevěné dílce používané ve stavebnictví nejčastěji jako obkladový nebo podlahový materiál. Jsou k dostání v rozličných velikostech a v různých profilech. Palubky se dělí podle svého využití na podlahové palubky, obkladové palubky a saunové palubky. Vyberte si pro Vaší realizaci některý z níže uvedených produktů:

Proč palubky?

Palubky se vyrábějí z masivního dřeva a nacházejí využití jak ve vnitřních stavbách, tak v exteriéru. Jsou univerzálním materiálem pro podbití střech, obklady stěn, tvorbu podlah a obkládání saun. Vysoušejí se na vlhkost cca. 12% ± 2% u smrku/borovice, u podlahových dílců na vlhkost 10% ± 2%. Palubky se spojují důmyslným systémem pomocí pera drážky a jejich montáž je velice rychlá.

Výhody

Výhodou palubek je přirozený přírodní vzhled dřeva, rychlá a jednoduchá montáž, široké spektrum využití v interiéru i v exteriéru, tvarová stálost a velice příznivá cena. Tyto důvody činí z palubek jeden z nejoblíbenějších stavebních polotovarů

Životnost

Palubky jsou vyrobené ze dřeva a vysoušené na vlhkost 10-12%. To zajišťuje samo o sobě dlouhodobou trvanlivost. Po instalaci palubek bychom přesto neměli zapomínal na ochranný nátěr OSMO color olejem nebo barvou.

Polena - dřevo na palubku, plotovky a prkna

 

Typy provedení

Obkladové palubky se většinou vyrábějí ze smrku, borovice, modřínu nebo cedru. Doporučená úprava dřevěných palubek je nátěr ochrannými nátěry OSMO color.

Podlahové palubky pro dřevěné podlahy z masivního dřeva. Vyrábí se nejčastěji ze smrkového nebo borového dřeva, v nabídce se také objevují podlahovky z modřínu.

Saunové palubky mají nejčastěji softline profil a vyrábí z olše, červeného cedru nebo ze smrku. Využití nacházejí při obkládání sauny.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english