Příslušenství k OSMO přírodním nátěrům na dřevo

Příslušenství k OSMO přírodním nátěrům na dřevoOsmo Vám nabízí kompletní příslušenství, aby Vaše práce s OSMO výrobky byla přesná, rychlá a hlavně bezproblémová.

K natírání podlah nabízíme speciální kartáč z přírodních vláken, který nezanechá žádné stopy po tahu štětcem, sadu na parkety s válečkem, profi stěrku a veškeré údržbové prostředky pro podlahy jako je výrobek „ Vosková údržba a čistící prostředek nebo „Čistič štětců“ . Stroje na údržbu větších podlahových ploch najdete pod názvem OSMO OS20 nebo OSMO AK20.

V nabídce příslušenství najdete sadu k válečkování a natírání palubek, různé velikosti štětců , leštící pady a opravné pasty na dřevo. V nabídce najdete i odstraňovač starých nátěrů či odstraňovač pryskyřice. I vlhké hadříky k čištění rukou chybí-li voda a mýdlo jsou v naší nabídce.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english