Nátěry a barvy na dřevo ve vnitřních prostorách

více

Nátěry na podlahy

Nátěry na podlahy

Povrchová úprava dřevěných podlah může být velice rozmanitá. Pokud preferujete bezbarvou úpravu povrchu, použijte jeden z OSMO Tvrdých voskových olejů (např. OSMO 3032). Pokud toužíte po barevném ztvárnění Vaší podlahy, proveďte základní barevný nátěr výrobky z řady OSMO Dekorační vosk transparentní nebo OSMO Tvrdý voskový olej barevný a po zaschnutí použijte tradiční OSMO Tvrdý voskový olej bezbarvý.

více

Nátěry na nábytek, stěny a stropy

Nátěry na nábytekPro povrchovou úpravu Vašeho nábytku, obkladových palubek, stropů nebo pohledových trámů ze dřeva použijte výrobky OSMO Dekorační vosk transparentní nebo Dekorační vosk Creativ. Vyberte si svůj odstín a natírejte jednou pro jemnou intenzitu nebo dvakrát pro výraznější intenzitu barvy. Pokud chcete ošetřit svou dřevěnou kuchyňskou desku sáhněte po výrobku OSMO TOP olej.

více

Prostředky na údržbu ve vnitřních prostorách

Prostředky pro údržbuÚdržba a ochrana dřeva ve vnitřních prostorách - aby dřevo zůstalo trvale hezké a opticky zhodnocené, je třeba ho vhodně čistit a udržovat. Prostředky vhodné na údržbu olejovo-voskovaných povrchů Vám tuto činnost usnadní a navíc díky těmto údržbovým prostředkům budete dodávat svému dřevu stále obnovovací dávku olejů a vosků.

více

Nátěry na vnitřní použití pro profesionály

Osmocolor pro profesionály - vnitřní použitíNátěry na vnitřní použití - oleje ke zušlechtění dřevěných podlah, barevný základní nátěr bez obsahu rozpouštědel či průmyslový dekorační vosk

Přírodní charakter, perfektní ochrana

Ať podlaha, povrch nábytku nebo oblíbená hračka Vašeho dítěte – dřevo ve vnitřních prostorách je často vystaveno vysokému zatížení a potřebuje zvláštní ochranu. Přitom by měly zůstat zachovány přírodní vlastnosti. Dřevo musí mít možnost „dýchat“, aby si uchovalo svou elasticitu a mohlo pozitivně působit na klima v místnosti.

S Osmo nátěry na dřevo si povrch dřeva uchová svůj přírodní charakter a je přesto odolný vůči oděru a odpuzuje vodu a nečistoty – pro trvalou ochranu proti malým nešikovnostem všedního dne. A pro stálou krásu ve smyslu přírody.

Osmo nátěry na dřevo - vše dobré z přírody


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english