Nátěry a barvy na dřevo ve vnějších prostorách

více

Nátěry a barvy na fasády, zahradní domky

Nátěry na fasádyVenku, vystavené vlivu slunce, větru a povětrnosti, ukazují OSMO nátěry na dřevo své skutečné kvality. Vnitřní hodnota OSMO nátěrů je vyjádřena výrazem : "dřevo dýchá". Právě proto, že OSMO nátěry jsou porézní a elastické nebudete řešit jejich odlupování, šupinatění a následně celoplošné broušení. Jednoduše při renovaci natřete nový nátěr na ten starý. Navíc můžete vybírat i ze 186 RAL odstínů a 1950 NCS odstínů.

více

Nátěry a barvy na pohledové zábrany, ploty

Nátěry na ploty a zábranyNátěry na ploty a pohledové zábrany musejí odolávat exteriérovým podmínkám bez ochrany např. zastřešením. Proto spávně vybraný nátěr je velmi důležitý. Doporučujeme OSMO Ochranou olejovou lazuru nebo OSMO Selskou barvu ve dvou nátěrech.

více

Nátěry a barvy na terasy

Nátěry na terasyOSMO terasové oleje jsou vyvinuté pro individuální požadavky různých druhů dřevin. Jednotlivé terasové oleje jsou barevně přizpůsobené opravdové přírodní barvě dřeva. Tzn. že např. Bangkirai olej je zabarven do přírodního odstínu dřeviny Bankgirai nebo Garapa olej je zabarven do přírodního odstínu dřeviny Garapa. Pro hladké povrchy teras doporučujeme OSMO : Protiskluzový terasový olej.

více

Nátěry na zahradní nábytek

Osmocolor zahradní nábytekVáš zahradní nábytek potřebuje povrchovou úpravu, aby nedošlo po pár měsících k jeho zašednutí. Svěžest Vašeho nábytku na zharadě udržujte po té pomocí OSMO sady na údržbu zahradního nábtytku.

více

Prostředky na údržbu dřeva ve venkovních prostorách

Osmocolor - údržbaÚdržba a ochrana dřeva ve vnějších prostorách - sada k odstraňování pryskyřice, odstraňovač zeleného povlaku, odšeďovač dřeva, sada na údržbu zahradního nábytku a další praktické prostředky na údržbu exteriérů.

více

Nátěry na vnější použití pro profesionály

Osmocolor pro profesionály - vnější použitíVnější použití - průmyslové selské barvy na fasády, zahradní domky a ploty či průmyslová lazura na dřevo s možností nanášení stříkáním.

Barevná harmonie, osobní tón

Jemně zelená, slunečně žlutá, zářivě červená a širá modř – příroda nám skýtá nekonečné bohatství barev.

My jsme se orientovali na tuto přírodní různorodost – a vytvořili jsme pro Vás paletu výrobků,které při ztvárnění nechávají velký prostor pro individuální mezi-odstíny.

Chcete jasnými nebo přírodně zbarvenými barvami zvýraznit strukturu dřeva nebo sytými odstíny dosáhnout zdůraznění? Chcete Vaši fasádu účinně chránit proti povětrnostním vlivům nebo Vašemu zahradnímu domku jednoduše dodat individuální ráz? Osmo má vhodný nátěr, který je přizpůsoben zvláštním vlastnostem použitého listnatého nebo jehličnatého dřeva.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english