Informace o společnosti Au-Mex spol. s r.o.

celkový pohled - přední část vzorkovny deskový materiál doplňkový sortiment

 

Vaše přání jsou naší inspirací a hnacím motorem ...

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách společnosti AU-MEX s.r.o. dodavatele dřevařských výrobků. Již 20 let pro Vás zajišťujeme spolehlivé dodávky z dřevařského sortimentu.

Pro Vás naše věrné zákazníky a také ty nově příchozí jsme teprve před krátkou dobou zrekonstruovali prodejní prostory zde na Poděbradské 574/40, Praha 9 - Vysočany. Nová vzorkovna Vás provede přehledně napříč celým našim sortimentem.

*NATĚRY NA DŘEVO OSMO NA OLEJOVO VOSKOVÉ BÁZI
*DŘEVĚNÉ TERASY REAL DECK
*DŘEVĚNÉ FASÁDY REAL FACADE, PALUBKY A JINÝ HOBLOVANÝ MATERIÁL
*PODLAHY MASIVNÍ REAL FLOOR , VÍCEVRSTVÉ PODLAHY EKOWOOD, DUBOVÉ PODLAHY OLD CHAPEL
*DESKOVÉ MATERIÁLY (překližky, OSB, dřevovláknité desky AGEPAN)

 

osmo

 

Návštěvou naší vzorkovny poznáte dřevo, takové jaké je, včetně jeho rozdílností a vlastností. Každé dřevo je unikátní svými vlastnostmi a díky tomu, že známe tyto vlastnosti a odlišnosti jednotlivých dřevin, dokážeme Vám doporučit správný typ dřeva pro Váš účel stavění. Prohlédnete si chytrá a profesionální řešení montáží jak pro podlahové krytiny, tak pro fasádní dřevo i dřevěné terasy. Správný podklad a uchycení dřeva je totiž alfou omegou pro následnou dlouhodobou funkčnost dřeva. Povrchové úpravě dřeva věnujeme v našich prostorách zvláštní péči, protože správný a funkční směr ošetřování dřeva je dalším důležitým faktorem pro trvanlivost a dobrou optiku dřeva. Aby jste se mohli sami v nabídce povrchových úprav OSMO zorientovat, slouží pro Vás interaktivní OSMO domek , kde za účasti našeho pracovníka si můžete sami aplikovat a zkoušet různé nátěry a odstíny na různé typy dřevin a různé povrchy. To vše je připraveno k Vašemu testování, stačí jen přijít a využít možností, které jsme pro Vás připravili.

Jste-li živnostník, truhlář, podlahář, stavební firma nebo prodejce bez problémů u nás nakoupíte na ŽL. Dveře vzorkovny jsou však také otevřené všem ostatním příchozím zákazníkům, kteří mohou rovněž využít našich poradenských služeb. Společnost AU-MEX je vždy připravena pružně reagovat na Vaše přání, jelikož jsme přímý importér sortimentu, který nabízíme a řešit tak Vaše individuální požadavky v případě, že si z našeho standardního sortimentu nevyberete.
Výhodné akce kopírují aktuální sezonní nabídku zboží a jsou u AU-MEXU již samozřejmostí.

Naše logistické služby v rámci ČR a SR jsou rovněž na vysoké úrovni. Přepravu zásilek realizujeme do 3 pracovních dnů od data potvrzení objednávky na veškerý skladový sortiment.

Samozřejmostí je nákup a přímé vyskladnění v kompaktním areálu, což velice ulehčí nakládaní přímo z výdejního skladu hned vedle prodejny. Vlastní parkoviště umožňuje bezproblémové parkování a Vaše děti se zde zabaví v dětském koutku, zatím co Vy se můžete v poklidu radit s vyškoleným personálem. To, co za nás mluví je již 20-ti letá zkušenost se dřevem, jeho údržbou a zpracováním.

Je pro nás důležité, aby jste se u nás cítili dobře a odcházeli s pocitem dobré investice.
Vždyť co může být lepšího, než pocit, že jste si vybrali správného partnera pro své podnikání a nebo své stavební záměry. A takovým partnerem bychom se pro Vás rádi stali.

Těšíme se na Vás u nás na nové vzorkovně od pondělí do pátku 8-17:30 hodin a v sobotu od 9-12:00 hodin na Poděbradské 574/40, Praha 9, Vysočany.

Tým pracovníků společnosti

AU-MEX s.r.o.

 

 

Au-Mex.cz... plovoucí podlahy, laminátové podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, masivní podlahy, izolační desky, palubky, terasy, interiérový dřevěný nábytek, zahradní nábytek ...vše kolem dřeva!

Mapa nových prostor firmy AU-MEX spol s r.o.


Zvětšit mapu

 

Virtuální prohlídka provozovny Au-Mex

 

herna - ukázka podlahy z masivní borovice včetně Osmo nátěrů hra s barvami - ukázky nátěrů v praxi masivní a dřevěné podlahy terasové centrum ukázka konstrukce stěny s tepelnou izolací pro fasády ukázka masivní borovice hluboce kartáčované ukázka masivní dubové podlahy OldChapel ukázka masivní podlahy - palisandr ukázka montážních systému pro terasy ukázka montovaných fasádních profilů včetně Osmo nátěrů 133 ukázka použití masivního teaku v interiéru ukázka vrstvené a masivní dřevěné podlahy ukázka vrstvené podlahy - doussie ukázka vrstvené podlahy - dub kartáčovaný včetně Osmo nátěrů


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english