Stěrky

Stěrkové a vyrovnávací hmoty, potěry, hladké a reparační stěrky mají při pokládce podlahových krytin zásadní význam. Vytvářejí rovný a nosný podklad, který má správnou nasákavost potřebnou pro disperzní lepidla.

Servoplan D 800

Samo-nivelační tenkovrstvý potěr rychleschnoucí 3 - 40 mm na bázi jemných cementů, s nízkým vnitřním pnutím, s přísadou polymerů, vhodná pro zhotovení vyrovnávacích vrstev na monolitických železobetonových deskách, potěrech, terasy, dlažbě atd.
Cena bez DPH: 675 Kč
Podrobnosti

Servoplan R 300 S

Reparační a výplňová stěrka na bázi cementu s přísadou polymerů, vhodná pro vyrovnání schodišťových stupňů, podest, děr a větších nerovností v cementových potěrech, betonových stropních a základových deskách při libovolné tloušťce stěrkové vrstvy.
Cena bez DPH: 750 Kč
Podrobnosti

Servoplan P 200 Plus

Rychle schnoucí, samo-nivelační stěrková hmota na bázi cementu s přísadou polymerů, vhodná pro stěrkování a vyrovnávání podkladů do tloušťky stěrkové vrstvy až 30 mm.
Cena bez DPH: 900 Kč
Podrobnosti

Servofix F 210

Univerzální stěrková hmota na bázi cementu s přísadou polymerů vhodná pro stěrkování a vyrovnání podkladů připravených k pokládce podlahové krytiny při tloušťce vrstvy 2 - 20 mm. Vhodné k podlahám pokládaných plovoucím způsobem.
Cena bez DPH: 500 Kč
Podrobnosti

Samonivelační stěrka pro vyrovnání 1-10 mm

S přísadou polymerů pro univerzální použití. Má dobrou nivelitu, především jako podklad pro elastic., textil krytiny
Cena bez DPH: 425 Kč
Podrobnosti

Přednátěr - na savé a nesavé podklady OKAMUL VS 02

Neobsahuje rozpouštědla, vynikající přilnavost, lze použít i na staré vrstvy lepidel, ale ne na vodou rozpustná lepidla
Cena bez DPH: 1330 Kč
Podrobnosti

Samonivelační stěrka SERVOPLAN S444

Rychle tvrdnoucí stěrková hmota na bázi cementu vyztužená vlákny s přísadou velmi kvalitních polymerů, určená pro stěrkování a vyrovnávání podkladů do tloušťky stěrkové vrstvy 15 mm. Používá se pro stěrkování problémových podkladů např. ze dřeva.
Cena bez DPH: 1080 Kč
Podrobnosti


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english