Jak se k nám dostanete pomocí MHD či automobilu

Jak se k nám dostanete pomocí MHD?

Ze stanice metra žlutá trasa B Palmovka,nebo Hloubětín tramvají č. 25 a 8 do stanice Podkovářská

Ve směru od Palmovky(z centra) jděte po směru jízdy cca 100 m k areálu Au-mex

Ve směru od Hloubětína (do centra) přejděte ulici a dejte se zpět cca 100m k areálu Au-mex
budova je označena ze všech příjezdových stran.

Jak se k nám dostanete automobilem?

Pozn.: Ideální možnost parkování přímo v areálu na parkovišti Au-mex, vjezd
na parkoviště druhou branou (vždy otevřena).

Od Mladé Boleslavi

Z dálnice sjedete na Černý Most a pokračujte stále rovně směr Hloubětín(Centrum) až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Hradce Králové

Z Hradecké dálnice odbočíte na centrum a přes Černý most pokračujte směr Hloubětín (centrum) až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Brna

Pojedete po dálnici D1, v Praze odbočíte na Jižní spojku, je důležité sledovat směr Teplice. U EUROPARKU odbočte směr Teplice, dostanete se na Průmyslovou ulici a po ní pojedete dále po městském okruhu až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“. Zde se dáte doleva a až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Plzně a Karlových Varů

Pojedete přes Barrandovský most a najedete na Jižní spojku, je důležité sledovat směr Teplice.
U EUROPARKU odbočte směr Teplice, dostanete se na Průmyslovou ulici a po ní pojedete dále až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.

Od Teplic

Z R10 odbočíte na na městský okruh směr Brno a okolo Letňan a Proseka sjedete dolů z kopce. Pod kopcem pojedete na první křižovatce rovně a na další světelné křižovatce (Kbelská) se dáte doprava a až na velkou světelnou křižovatku „Kbelská“ ,která kříží městský okruh. Zde stále rovně směr centrum a po cca 1,5 km (protilehle pod pumpou OMV) budete mít areál firmy Au-mex po levé straně.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english