Terasy Modřín - dřevěné terasy REAL DECK

PODÍVEJTE SE NA PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ AKCI PRO TERASY SLEZSKÝ MODŘÍN. POZOR, POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Detail akce zde: http://www.au-mex.cz/akce_7.8.-30.9.2017/modrin.html

AKCE!!! Modřín slezský - terasová prkna, rozměr 28 x 140 x 4000mm REAL DECK, drážkované

MODŘÍN 28 x 140mm. Již zítra můžete mít Vaší terasu. Sdělte nám kolik potřebujete m2 a my Vám zpracujeme cenovou nabídku včetně všeho co budete pro svou terasu potřebovat. V AKCI UŠETŘÍTE 169,-/m2.
Podrobnosti

Sibiřský modřín - terasová prkna, rozměr 27 x 145mm REAL DECK, drážkované

Dřevo na terasy - Sibiřský modřín - terasové dřevo, ROZMĚR: 27 x 145 mm, jemná/hrubá drážka. Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách. Dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Toto dřevo lze opticky zhodnotit OSMO terasovými oleji na bázi přírodních olejů a vosků.
Podrobnosti

Sibiřský modřín - terasová prkna, rozměr 28 x 120mm REAL DECK, hladké

Dřevo na terasy - Sibiřský modřín - terasové dřevo, ROZMĚR: 28 x 120 mm, oboustranně hladké prkno. Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách. Dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Toto dřevo lze opticky zhodnotit OSMO terasovými oleji na bázi přírodních olejů a vosků.
Podrobnosti

Modřín slezský - terasová prkna, rozměr 28 x 125mm REAL DECK, drážkované

MDŘÍN 28 x 125mm, provedení jemná drážka. Již zítra můžete mít Vaší terasu, stačí se jen rozhodnout - vše skladem.
Podrobnosti

Sibiřský modřín - terasová prkna, rozměr 28 x 145mm REAL DECK, hladké

Sibiřský modřín - terasové dřevo, ROZMĚR: 28 x 145 mm, oboustranně hladké prkno. Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách. Dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Toto dřevo lze opticky zhodnotit OSMO terasovými oleji na bázi přírodních olejů a vosků.
Podrobnosti

Sibiřský modřín: dřevo na terasy

Původ Sibiřského modřínu a jeho výskyt : Západosibiřská nížina a severní Evropa

Sibiřský modřínPopis dřeva - Sibiřský modřín :

Modřín sibiřský patří k nejcennějším a nejtrvanlivějším druhům mezi jehličnatými druhy dřeva. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami. Na základě pomalého růstu v chladných regionech dosahuje Sibiřský modřín hustoty ca 650 kg/m3. Roste a odolává drsným podmínkám v nadmořských výškách až 3700 m nad mořem. K typickým vlastnostem Modřínu sibiřského patří sklon k tvorbě podélných trhlinek a ronění pryskyřice, které se může vyskytnout při pokládce i po dokončení. Pomocí výrobků od OSMO však můžeme tyto jevy výrazně eliminovat. Modřín je obzvláště citlivý na železo, a aby se zabránilo místům od rzi, je vhodné používat pouze připevňovací prostředky z ušlechtilé oceli. Protože má modřín sklon k rozštěpu, měla by být všechna místa k připevnění předvrtána. Na konce čel doporučujeme použít výrobek OSMO vosk na řezné hrany, aby se zabránilo průniku vlhkosti do dřeva řeznými hranami. Dřevo je vysušené na konečnou vlhkost cca 18% +/- 2%. Terasové dílce ze Sibiřského modřínu dodáváme dle ČSN 492110 v třídění A/B. Dřevina Sibiřský modřín dokáže odolávat díky obsažené pryskyřici v exteriérových podmínkách i bez povrchového ošetření. Výsledkem je šedá patina, která se vytvoří na povrchu dřeva vlivem působení UV záření a vody. V případě že by jste chtěli dřevo opticky zhodnotit nátěrem, doporučujeme vám terasové oleje od OSMO na olejovo voskové bázi např., modřínový terasový olej č. 009 jehož barevné pigmenty jsou přizpůsobeny přírodní barvě dřeviny modřín. Bezbarvé typy olejů se na terasy nedoporučují, protože nedokážou z dlouhodobého hlediska chránit povrch dřeva před UV zářením.

 

Jesenický / Slezský modřín : dřevo na terasy

Původ Jesenického / Slezského modřínu a jeho výskyt: Střední Evropa, Jesenické podhůří a část Slezska

jesenický modřínPopis dřeva - Jesenický / Slezský modřín :

Stejně jako Modřín sibiřský patří Modřín slezský k ceným a trvanlivým druhům jehličnatého dřeva. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami. Na základě pomalého růstu v chladnějších oblastech dosahuje Modřín slezský ca 550 kg / m3, tento typ modřínu se u nás těží v oblasti Jesenického podhůři a části Slezska - na Bruntálsku, Krnovsku a Opavsku. Rozdíly v barvě a fládrování jsou přírodními vlastnostmi tohoto typu dřeva. Také větší množství suků a jejich velikost než vykazuje Modřín sibiřský je třeba plně tolerovat. K typickým vlastnostem Modřínu slezského patří sklon k tvorbě podélných trhlinek a ronění pryskyřice, které se může vyskytnout při pokládce i po dokončení. Pomocí výrobků od OSMO však můžeme tyto jevy výrazně eliminovat. Modřín je obzvláště citlivý na železo, a aby se zabránilo místům od rzi, je vhodné používat pouze připevňovací prostředky z ušlechtilé oceli. Protože má modřín sklon k rozštěpu, měla by být všechna místa k připevnění předvrtána. Na konce čel doporučujeme použít výrobek OSMO vosk na řezné hrany, aby se zabránilo průniku vlhkosti do dřeva řeznými hranami. Dřevo je vysušené na konečnou vlhkost cca 18% +/- 2%. Terasové dílce ze Slezského modřínu dodáváme dle ČSN 492110 v třídění A/B. Dřevina Slezský modřín dokáže odolávat díky obsažené pryskyřici v exteriérových podmínkách i bez povrchového ošetření. Výsledkem je šedá patina, která se vytvoří na povrchu dřeva vlivem působení UV záření a vody. V případě že by jste chtěli dřevo opticky zhodnotit nátěrem, doporučujeme vám terasové oleje od OSMO na olejovo voskové bázi např., modřínový terasový olej č. 009 jehož barevné pigmenty jsou přizpůsobeny přírodní barvě dřeviny modřín. Bezbarvé typy olejů se na terasy nedoporučují, protože nedokážou z dlouhodobého hlediska chránit povrch dřeva před UV zářením.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english