Terasy Borovice - dřevěné terasy REAL DECK

Borovice stepní - terasová prkna, rozměr 26 x 146mm REAL DECK, drážkované

Borovice stepní - dřevo na terasy. Rozměry: 26x146 mm / 25x130 mm, 4 + 5 popř. 3 m. Tato terasa je cenově výhodná, opticky rustikální. Dřevo borovice na terasy je bělové dřevo, nažloutlé nebo načervenale bílé, jádrové dřevo až načervenale žluté, tmavne až na hnědočervenou barvu. Nutno povrchově ošetřit aby byla zachována dlouhodobá ochrana dřeva.
Podrobnosti

Borovice stepní - terasová prkna s tlakovou impregnací Bochemit, rozměr 26 x 146mm REAL DECK, drážkované

Borovice stepní - dřevo na terasy s tlakovou impregnací - hnědá barva (Bochemit). Rozměry: 26 x 146, délky 4 + 5m popř. 3 m. Tlaková impregnace je spolehlivý způsob zajištění dlouhodobé ochrany dřeva. Takto tlakově impregnované dřevo lze opticky zhodnotit terasovými oleji na olejovo voskové bázi od OSMO.
Podrobnosti

Borovice stepní - terasová prkna s tlakovou impregnací Bochemit, rozměr 24 x 120mm REAL DECK, hladké

Borovice stepní - dřevo na terasy s tlakovou impregnací - hnědá barva (Bochemit). Rozměry: 24 x 120mm, délky 4 + 5m. Tlaková impregnace je spolehlivý způsob zajištění dlouhodobé ochrany dřeva. Takto tlakově impregnované dřevo lze opticky zhodnotit terasovými oleji na olejovo voskové bázi od OSMO.
Podrobnosti

Borovice stepní - terasová prkna s tlakovou impregnací Wolmanit, rozměr 26 x 146mm REAL DECK, drážkované

Borovice stepní - dřevo na terasy s tlakovou impregnací - zelená barva (Wolmanit). Rozměry: 26 x 146 mm, dl 4 + 5 m. Tlaková impregnace je spolehlivý způsob zajištění dlouhodobé ochrany dřeva. Takto tlakově impregnované dřevo lze opticky zhodnotit terasovými oleji na olejovo voskové bázi od OSMO.
Podrobnosti

Borovice stepní - terasová prkna s tlakovou impregnací, rozměr 25 x 130mm REAL DECK, drážkované

Borovice stepní - dřevo na terasy s tlakovou impregnací - Wolmanit zelená barva. Rozměry: 25 x 130 mm, dl 5 m. Tlaková impregnace je spolehlivý způsob zajištění dlouhodobé ochrany dřeva.
Podrobnosti

Borovice: terasové dřevo na terasy

Hlavní země původu borovice na terasy: Severní, střední a východní Evropa

 

Popis borovicového dřeva na terasy:

Borovicové dřevo je vstupní dřevinou do oblasti venkovních teras. Toto dřevo narozdíl od smrkového dřeva (pro terasy nevhodné) obsahuje pryskyřici, která je přírodní ochranou tohoto dřeva zevnitř a prodlužuje tak jeho trvanlivost. Tato pryskyřice může při silném slunečním ohřátí ze dřeva vytékat. Tento jev můžete odstranit pomocí výrobku "OSMO sada k odstraňování pryskyřice". Borovicové dřevo se vždy doporučuje impregnovat. Pokud zvolíte terasová prkna bez impregnace, před nátěrem doporučujeme prkna ze všech 4 stran naimpregnovat výrobkem "OSMO olejová impregnace na dřevo WR 4001". Pokud zvolíte tlakově impregnované terasové dřevo máte zajištěnou dlouhodobou ochranu dřeva zevnitř. Pro konečné ošetření borovicové terasy doporučujeme nátěry na dřevo od OSMO z řady terasových olejů ve vámi vybraném odstínu. Aby vypadala terasa stále pěkně, doporučují se renovační cykly nátěrů 1x ročně až 1x za dva roky způsobem: na starý očištěný nátěr - jeden nový renovační nátěr.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english