Masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy

Výhody:

1. Trvanlivost – dřevo je velice odolný materiál, který vyniká trvanlivostí. Dřevěnou podlahu můžeme dlouhodobě využívat, aniž by jevila známky opotřebení.

2. výborné užitné vlastnosti – dřevo patří mezi nejodolnější materiály, vydrží v dobrém stavu i desítky let běžného využíván a má celou řadu výborných užitných vlastností:
• odolnost proti oděru
• odolnost proti mechanickému namáhání
• odolnost proti průrazu
• výborná tepelná izolace
• zvuková izolace
• příjemný povrch podlahy pro našlapování
• schopnost absorbce vlhkosti


3. obnovitelnost - po mnoha letech užívání dochází k narušení svrchní vrstvy dřevěné podlahy. Při narušení povrchové vrstvy lze podlahu znovu přebrousit na namáhané straně. Po přebroušení povrchu dojde k odkrytí původní vrstvy dřeva. Na vrstvu aplikujeme ochranný OSMO color nátěr a podlaha získá zpět svůj původní vzhled.

4. vzhled – dřevěné podlahy vynikají především přirozeným přírodním vzhledem, který vytváří uspořádání letokruhů ve dřevě a různobarevnými odstíny dle barvy použitého dřeva

5. rozsáhlý sortiment - v nabídce Au-Mexu naleznete rozsáhlý sortiment dřevěných podlah z palubek, prken, masívu i parket z řady druhů exotických i klidných dřevin


6. cena - pořízení dřevěné podlahy je investicí s velikou návratností. Podlahy ze dřeva jsou trvalým řešením a počáteční investice se zúročí za několik let téměř bezúdržbového využívání.


Typy provedení:

Vícevrstvé dřevěné podlahy EKOWOOD se skládají z více vrstev a vyrábějí se jak z klidných, tak i z exotických dřevin. Je možný způsob pokládky jak plovoucím způsobem, tak lepením. Jednotlivé díly podlahy jsou spojené zámkem EKOLOG G45. Materiály pro výrobu vícevrstvé podlahy jsou doussie, merbau, jatoba, teak, dub, jasan, buk a ořech. Vícevrstvé podlahy EKOWOOD se velice snadno instalují a při jejich pokládce nedojde ke znečištění místnosti. Jsou vhodné i pro příbytky s podlahovým topením.

Masivní dřevěné podlahy REALFLOOR se vyrábějí z teaku, palisandru, merbau, borovice a modřínu. Dubové podlahy REALFLOOR jsou k dostání jak ve formě parket, tak ve formě podlahových palubek. Masivní podlahy se hodí pro různé druhy domů a bytů a patří k nejoblíbenějším druhům dřevěných podlah vůbec. Vhodnou povrchovou úpravou masivních podlah je natření OSMO nátěry na dřevo.


Masivní podlahy OLD CHAPEL si získávají velikou oblibu masivním odolným zpracováním s dobrým pohlcováním vlhkosti a přirozeně vypadající patinou. Dubové podlahy OLD CHAPEL získávají odborným postaršením příjemný vzhled podlah, které známe ze starých zámků a hostinců.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury). Upozornění: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english