Dřevěné masivní a vícevrstvé podlahy

více

EKOWOOD - vícevrstvé dřevěné podlahy

Vícevrstvé podlahy Ekowood

Ekowood logo

EKOWOOD je jedním z nejvíce mezinárodně uznávaných a respektovaných značek ve světě v oblasti výroby vícevrstvých dřevěných podlah. Jako lídr na světovém trhu se značka EKOWOOD stala symbolem vysoké kvality svých výrobků. EKOWOOD je vyráběn podle normy ISO 9001:2000 standard kvality.

více

Masivní podlahy - dřevěné podlahy z masivu

RealFloor

RealFloorDřevo je živoucí materiál, který ve své jedinečnosti odpovídá přání ztvárnit původní a nefalšovaný životní styl. To platí i pro masivní podlahy, neboli podlahy z prken z masivního dřeva. Masivní podlahy samy o sobě vytvářejí určitou osobitost a stávají se zrcadlem lidí, kteří je vlastní.

více

Dubové podlahy a masivní podlahy Old Chapel

Old Chapel - nejen dubové masivní podlahyOld ChapelMasivní podlahy z podlahových palubek od výrobce Old Chapel, který se specializuje především na postaršené dubové podlahy, patří k tomu nejlepšímu na trhu. Jak taková palubka Old Chapel vzniká?

více

Dřevěné podlahy - AKCE

Výběr z atraktivních dřevin podlah v provedení vícevrstvé podlahy dřevěné.
Podlahy v akci právě probíhají u těchto dřevin dub, ořech, merbau, jatoba. Množství do akce je pouze omezené. Využijte ještě dnes možnost nezávazné poptávky na dostupnost podlahy, kolik m2 ještě právě je v akci k dispozici a ptejte se na možnosti dodání přímo na adresu určení.

více

Laminátové podlahy - kolekce plovoucích podlah z laminátu

Laminátové podlahyJednou z výhod laminátových podlah je bohatství dekorů, které jsou k dispozici. Trendem ve vybavení interiérů jsou sice dnes spíš podlahy dřevěné, laminátové podlahy ale díky řadě svých vlastností a širokým možnostem uplatnění neztrácejí na přitažlivosti. Laminátové podlahy vedou teplo lépe než podlahy dřevěné a nemění své barvy.

Výhody:

1. Trvanlivost – dřevo je velice odolný materiál, který vyniká trvanlivostí. Dřevěnou podlahu můžeme dlouhodobě využívat, aniž by jevila známky opotřebení.

2. výborné užitné vlastnosti – dřevo patří mezi nejodolnější materiály, vydrží v dobrém stavu i desítky let běžného využíván a má celou řadu výborných užitných vlastností:
• odolnost proti oděru
• odolnost proti mechanickému namáhání
• odolnost proti průrazu
• výborná tepelná izolace
• zvuková izolace
• příjemný povrch podlahy pro našlapování
• schopnost absorbce vlhkosti


3. obnovitelnost - po mnoha letech užívání dochází k narušení svrchní vrstvy dřevěné podlahy. Při narušení povrchové vrstvy lze podlahu znovu přebrousit na namáhané straně. Po přebroušení povrchu dojde k odkrytí původní vrstvy dřeva. Na vrstvu aplikujeme ochranný OSMO color nátěr a podlaha získá zpět svůj původní vzhled.

4. vzhled – dřevěné podlahy vynikají především přirozeným přírodním vzhledem, který vytváří uspořádání letokruhů ve dřevě a různobarevnými odstíny dle barvy použitého dřeva

5. rozsáhlý sortiment - v nabídce Au-Mexu naleznete rozsáhlý sortiment dřevěných podlah z palubek, prken, masívu i parket z řady druhů exotických i klidných dřevin


6. cena - pořízení dřevěné podlahy je investicí s velikou návratností. Podlahy ze dřeva jsou trvalým řešením a počáteční investice se zúročí za několik let téměř bezúdržbového využívání.


Typy provedení:

Vícevrstvé dřevěné podlahy EKOWOOD se skládají z více vrstev a vyrábějí se jak z klidných, tak i z exotických dřevin. Je možný způsob pokládky jak plovoucím způsobem, tak lepením. Jednotlivé díly podlahy jsou spojené zámkem EKOLOG G45. Materiály pro výrobu vícevrstvé podlahy jsou doussie, merbau, jatoba, teak, dub, jasan, buk a ořech. Vícevrstvé podlahy EKOWOOD se velice snadno instalují a při jejich pokládce nedojde ke znečištění místnosti. Jsou vhodné i pro příbytky s podlahovým topením.

Masivní dřevěné podlahy REALFLOOR se vyrábějí z teaku, palisandru, merbau, borovice a modřínu. Dubové podlahy REALFLOOR jsou k dostání jak ve formě parket, tak ve formě podlahových palubek. Masivní podlahy se hodí pro různé druhy domů a bytů a patří k nejoblíbenějším druhům dřevěných podlah vůbec. Vhodnou povrchovou úpravou masivních podlah je natření OSMO nátěry na dřevo.


Masivní podlahy OLD CHAPEL si získávají velikou oblibu masivním odolným zpracováním s dobrým pohlcováním vlhkosti a přirozeně vypadající patinou. Dubové podlahy OLD CHAPEL získávají odborným postaršením příjemný vzhled podlah, které známe ze starých zámků a hostinců.


Hlavní produkty
Další produkty
Kde nakoupíte?
Zákaznický klub
Zákaznický klub
Facebook
Facebook Au-Mex
Oblíbené
Rady a tipy

Au-Mex spol. s r.o., Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany, IČO: 25349929
Registrováno pod spisovou značkou Oddíl C, vložka 57655 ze dne 04. 09. 1997 u Městského soudu v Praze.
Tel.: 283 933 452, 283 933 472, fax: 283 933 406, info@au-mex.cz

realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2  |  Partneři serveru


Prodávající si vyhrazuje právo v rámci své obchodní politiky a aktuálního nákupu od dodavatele měnit ceny za zboží v průběhu celého kalendářního roku. Stránky slouží jako prezentace a částečně i eshop produktů a služeb společnosti AU-MEX s.r.o. Nabízíme komplexní sortiment podlah (především masivní podlahy z parket a palubek a dřevěné či laminátové plovoucí podlahy) a dále zejména dřevěné terasy, fasády a fasádní systémy ze dřeva či zahradní a interiérový masivní nábytek. Sortiment doplňují produkty pro stavebnictví (prkna, palubky, překližky, izolační a OSB desky) a nátěry na dřevo Osmocolor (barvy, laky, oleje, lazury).

Ověřená firma Au-Mex s.r.o.

Au-Mex s.r.o.

Poděbradská 574/40
Praha 9 - Vysočany
190 00

Telefon 283 933 452
Mobilní telefon 608 052 452
info@au-mex.cz

VIP ZÓNA
česky slovensky по-русски deutch english